cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Cihaz durumu özel ve güncelleme

(Topic created on: 10-24-2022 08:54 PM)
72 Views
RAMOBİLEA32
Active Level 5
Options
Galaxy A

Merhaba 

Cihazımı kayıt yaptırdık tan sonra yazılım eski hale geldi (android 12 den 11 e) ve cihaz durumu özel yazılıyor ve bu nedenle cihazı güncelleyemiyorum smart swich üzerinde güncelleme yaparsam cihazın kaydı gidermi ne yapmam gerekir 
7 Comments
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
Pasaport ise hayir gitmez ama baska yonden yapildi ise gider
RAMOBİLEA32
Active Level 5
Galaxy A
Valla telefon dışında bisey vermedim yapıp 100 lira verdim durum bu
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
Him anladim imel atilmis sen aldigin here git andorid 12 yuklemek istiyorum de orda ona gore ayar cekerler
RAMOBİLEA32
Active Level 5
Galaxy A
One ui 4.0
Çok beğenmiştim şimdi 3.1
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Benim hala 3.1
RAMOBİLEA32
Active Level 5
Galaxy A
Benim 4 den 3.1 bir gene oldu kayıttan dolayı telefon durumu özel sizin bildiģiniz bi yöntem varmı smart swich ile güncellersem telefon kaydı gidermi
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba RAMOBİLEA32,

Cihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen, cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz.

Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz;

h target=_blankttps://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Bilgileri yedeklemenin iki yolu vardır;
1. Verilerinizi Microsoft OneDrive'a yedekleyebilirsiniz. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Ekranın sağ üst köşesinde bulunan üç nokta > OneDrive ile bağlan > Koşulları kabul edip bağlan > Hesapları Bağla > Mevcut Hotmail hesabı ve şifresini girin > Kabul et > Hesaplar Bağlanıyor yazısı gelecektir. İleri ögesine dokunduktan sonra kurulum işlemleri tamamlanmış olacaktır.
2. Aşağıdaki link üzerinden bilgisayarınıza, Samsung Smart Switch programını indirerek, data kablosu ile verilerinizi, bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.

ht target=_blanktps://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

Not:
• Cihaz içerisinde yer alan Güvenli Klasör uygulamasını kullanıyorsanız eğer, cihaz verilerinden ayrı olarak yedeklemeniz gerekecektir.
• Güvenli Klasörün yedekleme özelliği, 2021'den beri piyasaya sürülen Android R OS tabanlı Samsung mobil cihazlarında artık mevcut değildir. Her uygulamanın Smart Switch veya yedekleme özelliğini kullanarak gerekli verileri yedeklemeniz önerilir.

Yedeklemelerin görselli anlatımlarına link üzerinden ulaşabilirsiniz;

ht target=_blanktps://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-can-i-back-up-my-mobile-phone/

Teşekkürler.
MOD