cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Cihazınız bu sürümle uyumlu değil hatası

(Topic created on: 02-23-2023 11:15 PM)
1340 Views
a13kullanan
Active Level 3
Options
Galaxy A

Telefonum güncel ve tüm sistem fonksiyonları karşılaşmasına rağmen bazi uygulamalarda cihazınız bu sürümle uyumlu değil veya bu uygulama cihazda çalışmaz diye hatalar alıyorum telefonum gayet guncel android 13 neden böyle bir hata var ? Örneğin new state oyununu daha düşük sistem özelliklerine sahip telefonlara dahi indirilirken benim telefonumla uyumlu olmamasinin sebebi nedir ?

image

Resolved!
Hakan1907
Active Level 5
Galaxy A
DM ye bak
Hakan1907
Active Level 5
Galaxy A
2 çeşit işlemcili A13 çıktı piyasaya, Biri Exynos 850, diğeri Mediatek Helio G80
0 Likes
a13kullanan
Active Level 3
Galaxy A
Evet A135f olan exynos 850 ile cikmis sanirim ve daha dusuk versiyonmuş A137F ise helio g80 e sahipmis benim ki A137F yani yüksek olan versiyon
0 Likes
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
Malesef a23 ve alti telefonlar bir cok uygulama ve oyunlari desteklememektedir
0 Likes
a13kullanan
Active Level 3
Galaxy A
Neden peki ?
0 Likes
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
Daha kuvetli bir islemci gerekir bu oyunlarda o telefonda bunun gibi oyunlara bek yapilmadi
0 Likes
a13kullanan
Active Level 3
Galaxy A
Telefonun işlemcisi helio g80 ayni işlemci a32, a22, m32, m22 daha sonra vivo y53s ve y33s modellerinde de kullanılıyor
0 Likes
Galaxy-A34-5G
Active Level 8
Galaxy A
A13 ün desteklememesi için başka bir neden olması lazım g80 olan versiyonu bile desteklemiyor ama daha düşük işlemcili bir telefon örneğin reeder bile destekliyor karşılaştırmaya bakınca a13 ün reeder den daha güçlü olduğunu görüyoruz ama desteklemiyor bunun işlemciyle bir alakası yok bence ama bir fikrimde yok malesef
a13kullanan
Active Level 3
Galaxy A
Aynen öyle bende ayni fikirdeyim daha düşük cihazlar bile kaldırdığı halde a13 te böyle bir hata almak sacma geliyor nedenide yok bu yuzden fikrim yok maalesef benimde bu yüzden çözüm arıyorum..
Galaxy-A34-5G
Active Level 8
Galaxy A
Bu durum çok saçma bence