cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Cihazım Değiştirildi.Teşekkürler Samsung

(Topic created on: 01-01-2023 04:45 PM)
485 Views
mehmetblt
Active Level 3
Options
Galaxy A

2 Aylık A33 cihazımın pili android 13 güncellemesinden sonra bozulmuştu.Garantiye gönderdim,sorun yok deyip geri göndermişlerdi.Tekrar buradan bazı sitemlerde bulunmuştum.Samsung tarafından tarafıma dönüş sağlandı,cihazı tekrar gönderdim,sorun olduğu kabul edildi ve Cihaz 4 gün gibi kısa bir sürede Yenisi ile değişim yapıldı.Eleştirileri yazdığımız gibi övgüleride yazmak gerek.TEKRAR TEŞEKKÜRLER.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba mehmetblt,

Öncelikle ilginiz ve yazmış olduğunuz güzel ifadeler için çok teşekkür ederiz. Sizden gelen görüş ve yorumlar, bizim için her zaman çok değerlidir.

Tüm çabamız, memnuniyetinizin artarak devam etmesi içindir. Sizleri her zaman aramızda görmekten, son derece mutluluk duyduğumuzu da belirtmek isteriz.

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

22 Comments
mehmetblt
Active Level 3
Galaxy A
Ayrıca değişimi sağlayan BDH BİLİŞİM DESTEK HİZMETLERİNE DE İLGİLERİ İÇİN TEŞEKKÜRLER.
yzrymzk
Active Level 3
Galaxy A
samsung ürününü bdh mi değiştiriyor?
mehmetblt
Active Level 3
Galaxy A
Teknik servis olarak onlar ilgilendiler.
KdrSysL
Active Level 4
Galaxy A
Ben 2 ay içinde 3 defa gönderdim garantiye ama sıkıntı giderilmeden tekrar gönderildi bana. DEĞİŞİM i geç sıkıntı giderilmedi. Ve şuan telefonumu kullanamıyorum..
mehmetblt
Active Level 3
Galaxy A
Hocam benim problemim tamamen android 13 güncellemesinden sonra oldu.Daha önce sorunum yoktu.Belkide o yüzden değişim yaptılar bilemiyorum.Cihazı 2 ay olmuştu alalı.
KdrSysL
Active Level 4
Galaxy A
Doğrudur Hocam. Ama benimde ekran ile ilgili sıkıntım var güya ekran değişti ama maalesef.. şuan telefonu kullanamıyorum.
mehmetblt
Active Level 3
Galaxy A
İnşallah çözülür probleminiz
KdrSysL
Active Level 4
Galaxy A
İnşallah Hocam. Iphone a geçmek istemiyorum.
BURchina
Expert Level 2
Galaxy A
Iphonu boşver kardeşim..para tuzağı başka bise değil boş bir telefon..arkaya 3 tane çıkıntılı kocaman kamera koymus görende kamerayı bise zannediyor. Adı çıkmış başka bise değil. Adam 50 binlira kredi çekiyor geri ödemesi 75 bin nerden baksan. Telefon zaten 50 binlira degilki 30 bini boşa gidiyor yazık günah o paralara millet tüm çıldırmış iphone diye. Sırf onu alayım millet görsün baksa bise değil cafeye gideyim masaya ters koyayım herkes baksin işte 🤣