cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Cihazım Değiştirildi.Teşekkürler Samsung

(Topic created on: 01-01-2023 08:37 PM)
84 Views
mehmetblt
Active Level 3
Options
Galaxy A

2 Aylık A33 cihazımın pili android 13 güncellemesinden sonra bozulmuştu.Garantiye gönderdim,sorun yok deyip geri göndermişlerdi.Tekrar buradan bazı sitemlerde bulunmuştum.Samsung tarafından tarafıma dönüş sağlandı,cihazı tekrar gönderdim,sorun olduğu kabul edildi ve Cihaz 4 gün gibi kısa bir sürede Yenisi ile değişim yapıldı.Eleştirileri yazdığımız gibi övgüleride yazmak gerek.TEKRAR TEŞEKKÜRLER.

KdrSysL
Active Level 4
Galaxy A
Aynen öyle vallahi. Yaw iPhone den nefret ediyorum. Ama Samsung beni öyle.bir hale koydu ki 2 aydır telefonu kullanamıyorum..
BURchina
Expert Level 2
Galaxy A
Ekranda sıkıntımı var..ekran değişti demişsin neden kullanamiyorsun..
KdrSysL
Active Level 4
Galaxy A
Telefonu şarja taktığımda ekran donüyor dokunmatik çalışmıyor. Mesaj yazdığım zaman silme tuşu çalışmıyor.
BURchina
Expert Level 2
Galaxy A
Kul yapısı iphonedada sorun olur huawei dede oppodada ...yaşamam diye bise yok ..birazda şans işte..ben yillardir samsung kullanirim vallahi billahi hiçte sorun yasamadim tetemiz kullansdim..
KdrSysL
Active Level 4
Galaxy A
Vallahi bende çok temiz kullandım. 1.5 yıldır bende çizik dahi yok. Ama şuan öyle mağdur etti ki. 3 defa servise gitti halen aynı sıkıntı.
BURchina
Expert Level 2
Galaxy A
Bende bi kere olmustu ekran değişimi herangi bi sıkıntı yasamadim..valla ben iphone form sitelerini veya şikayet vari takip ediyorum o kadar şikayet varki ordada magdurluk cok iphone dada ..
KdrSysL
Active Level 4
Galaxy A
Bende ekran değişimi olmasına rağmen halen aynı sıkıntı yaşıyorum. Ana sayfadan Bi uygulama kaldırmak istediğimde basılı tutamıyorum. Basılı yutmak istediğim gibi uygulamaya giriş yapıyor.
BURchina
Expert Level 2
Galaxy A
Yazilimsalda olabilir 🤔samsung nedeni bu duruma tekrar gonderdinmi peki
KdrSysL
Active Level 4
Galaxy A
3 defa gönderdim. Hatta tüm arızaları video kaydına aldım gönderdim. En son gönderdiğim de sıkıntı olmadığına dair beyan verdiler.
KdrSysL
Active Level 4
Galaxy A
Sana burdan video gönderebilir muyum ? Sende bi bak belki fikrin olur?