cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Ccleaner

(Topic created on: 01-02-2023 11:27 PM)
322 Views
Mücahit06
Active Level 7
Options
Galaxy A

Depolama temizliği için  Ccleaner kullanıyorum sizce nasıl   ya da daha iyisi olan bir uygulama var mı 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
darkex
Active Level 10
Galaxy A
Bu tarz uygulamalar cihazı yoruyor asla kullanmanı tavsiye etmem bunun yerine veri temizligi için sd maid kullan haftada 1 falannkendin temizle cihazın daha iyi olacak emin ol

View solution in context

14 Comments
Eren_SM-G780G
Active Level 7
Galaxy A
3.parti uygulamalar pekte sağlıklı olmuyor. Tavsiye etmem
0 Likes
Mücahit06
Active Level 7
Galaxy A
Hocam iyi de bir müddet sonra telefon önbelleği doluyor ve performans düşüyor az da olsa
0 Likes
Eren_SM-G780G
Active Level 7
Galaxy A
Telefonunuzda ana ekrana gelip boş bir sayfada basılı tutarsanız ana ekran yukarı doğru kayınca altta "widgetlar" şeklinde bir yer çıkacak bastığınızda aşağı doğru sayfayı kaydırınca "cihaz bakımı" bölümünü bulup yine üzerine tıklayınca aşağı doğru o bölüm genişleyecek ve "depolama ve optimizasyon" bölümünü göreceksiniz. O kısmı ana ekranınıza eklerseniz 3. Parti uygulamalara ihtiyaç duymadan önbelleğinizi daha sağlıklı bir şekilde temizleyebilirsiniz.
Mücahit06
Active Level 7
Galaxy A
Bahsettiğiniz tam olarak bu sanırım
Ben bunu ram temizleme diye biliyorum ama tam doğru biliyorum emin değilim açıkçası Screenshot_20230102_234206_One UI Home.jpg
0 Likes
Eren_SM-G780G
Active Level 7
Galaxy A
Alttan 2. OlanScreenshot_20230102_234657_One UI Home_1000004391_1672692417.jpg
Mücahit06
Active Level 7
Galaxy A
Teşekkür ederim hocam deneyeceğim
Eren_SM-G780G
Active Level 7
Galaxy A
Rica ederim iyi geceler dostum
SOUND18
Active Level 6
Galaxy A
Bu program bir müddet sonra cihazda anormallikler yapıyor.ncihazın şarjı az gidiyor ve cihaz belli bir zaman sonra şarj olmuyor. Bu durumlar can sıkıcı kullanmanızı tavsiye etmem. Saygılarımla
Mücahit06
Active Level 7
Galaxy A
Zamanında pc'de kullanıyordum memnundum açıkçası ona nazaran yükledim bu uygulamayı biliyorum diye ama şunu farkettim 5-10 dk sonra tekrar uygulamadan tarama yaptığımda aşağı yukarı yine o kadar veri temizliyor