cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Burayla alakasız ama

(Topic created on: 04-18-2024 08:37 AM)
267 Views
nurylmz34g
Expert Level 3
Options
Galaxy A
Akıllı saat almak istiyorum bütcem f

image

azla olmadıgı için yorumlarda herkes begenmiş bu saat alınır mı sizce 
nurylmz34g
Expert Level 3
Galaxy A
Tmm teşekkürler
0 Likes
Galaxy A
500 ün altında alacağınız saat her şeyi yanlış ölçer adım sayısından kapl atış sensörüne kadar her şeyi çakma kullanıyorlar yani bu saati aldığınızda doğru olan tek şey saatin kaç olduğudur
0 Likes
nurylmz34g
Expert Level 3
Galaxy A
Ben arama için alıyorum zaten telefon yanımda olmuyor yada titreşimde kullandıgım için hissetmiyorum bazen ondan
0 Likes
Galaxy A
Aramayı Bluetooth üzerinden yapıyor yalnız, eğer telefon yanınızda değilse yine arama yapamazsın
nurylmz34g
Expert Level 3
Galaxy A
Biliyorum onu arkadaşım ben cebimde bile hissetmiyorum yada evin içinde çantamda dururken
Galaxy A
Tamam o zaman bu saat işini görür
nurylmz34g
Expert Level 3
Galaxy A
Yani saatten fazla beklentim yok benim sadece aramaları görmek
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
500 e zor Hem bunlar bakmayın uyumlu yazsada özellikle yeni nesil Samsung telefonlarda çok sıkıntı çıkarır Hangi modele uyumlu hangi özelliği uyumlu, uysada düzgün çalışacakmı belli değil, garantisi de ayrı dert İlla alacaksanız mağazalara gelenler var bilindik marka polosmart, pirana falan onlara bakabilirsiniz Şunu buldum bir inceleyin https://www.hepsiburada.com/polosmart/akilli-saatler-c-60003676?ds_rl=1294343&wt_gl=cpc.6804-CTAks.d...
nurylmz34g
Expert Level 3
Galaxy A
Yorumlarda herkes iyi demiş begenmiş benim için fazla özellik degil telefonu hep titreşim de kullanıyorum cebimde çantamda şarjda yanımda olmadıgı zaman bildirim versin yeter
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
Yorumlar ayrı hikaye 😅 Link attım önceki yoruma ona bakın sizin fiyat aralığında saatler var