cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Buraya yazdigim soruna cevap atamıyorum

(Topic created on: 10-17-2020 03:01 PM)
179 Views
Cigdemce
Beginner Level 3
Options
Galaxy A

Smart View, televizyonu gormuyor diye bir mesaj paylasmistim. Daha once musteri hizmetleri yardimi aldigimi, sorunun o sirada cozuldugunu ama ertesi gun yine tekrarladigini yazmistim. Cozum olarak yine cagri merkezine yonlendirilmisim ve "sorun cozuldu" olarak isaretlendigi icin mi bilmiyorum cevap atamadim. Gereksiz yere yonlendirildim. Moderatörunuzun ilgilenmeden basindan savdigi sorunumun cok basit bir cozumu varmis, o da modemi kapatip acmak. Neden cozemediginiz soruna yorumla cevap verme calismadi bilmiyorum ama eger beni basindan savan moderatörüzün yuzunden ise, moderatörlerinizi kontrol etseniz iyi olur. Eger ondan kaynakli degilse de cozumu paylasmis olayim ki diger kullanicilar da faydalansin.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
ÆX51
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba bir gönderiye moderatör yorum yaparsa gönderinin yorumları otomatik kapanır bu moderatörle alakalı bir şey değildir uygulamanın otomatik sistemidir ve gönderiyorum yapmanın belli bir süresi vardır süre dolunca da aynı şekilde yorum yapılamaz

View solution in context

3 Comments
Solution
ÆX51
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba bir gönderiye moderatör yorum yaparsa gönderinin yorumları otomatik kapanır bu moderatörle alakalı bir şey değildir uygulamanın otomatik sistemidir ve gönderiyorum yapmanın belli bir süresi vardır süre dolunca da aynı şekilde yorum yapılamaz
Cigdemce
Beginner Level 3
Galaxy A

anladim, garip bir kural. cevap icin teşekkür ederim.

0 Likes
ÆX51
Expert Level 5
Galaxy A
Rica ederim bunun sebebi Muhtemelen moderatör her zaman en doğru cevabı yazar diye Aslında saçma bir şey Burası il açıldığında böyle bir şey yoktu moderatöre cevap verebiliyor duk gönderinin yorumları belli bir süre sonra kapanıyordu ama işte Türkiye'de maalesef böyle bir durum var yabancılarda yok umarım bu Türkiye'ye olan ayrımcılık biter