cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Bune

(Topic created on: 08-02-2022 04:48 PM)
281 Views
meci
Active Level 1
Options
Galaxy A

image

Samsung Members uygulamasında tanımlama diye bir bölüm vardı orada telefonun sensörleri vs. Test edebiliyoruz resmi yazılım bölümüne girdim ve taradığında işlem gerekli diye bir yazı gördüm altında da olağan dışı yazılım değişikliği algıladı 
12 Comments
narcosis
Expert Level 5
Galaxy A
Telefonu sifirmi aldiniz? ikinci el ise Root atılmış olabilir
meci
Active Level 1
Galaxy A
Hayır sıfır
Gezgin23
Active Level 8
Galaxy A
Servis dışında yazilım atılmış olabilir
meci
Active Level 1
Galaxy A
Servise yollamadım
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
Bu durum genelde cihaza root, yetkisiz rom atma , eski sürüme döndürme vs gibi yetkisiz işlemler sonucu ortaya çıkar Eğer böyle bir durum yoksa telefonu yeniden başlatıp tekrar kontrol ediniz Aynı sorun çıkarsa 444 77 11 müşteri hizmetlerini arayıp durumun yazılım üzerinden uzaktan erişimle kontrol edilmesini sağlayın
meci
Active Level 1
Galaxy A
Telefon yurt Dışı nasıl olacak
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
Yurt dışıysa kayıt dışı olabilir E devlet üzerinden IMEI nodan kontrol edin Verdiğim müşteri hizmetlerini arayıp durumu anlatın Size gerekli yönlendirmeyi yaparlar
ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy A
Knk yurt dışı ROM'u kurmaktan bile olmuyor o, en az root atılmış olmalı, bootloader kilidi açılınca telefon durumu özele dönüyor kendimden biliyorum, ben vietnam ROM'u falan kurunca bile resmi görünüyordu çünkü yine orijinal Samsung yazılımı ve aslında bootloader kilidi açmaya falan gerek olmadığı için, arkadaşın düzeltmesi için bootloader kilidini kapatıp stock orijinal yazılımı yeniden atması gerek
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
Evet öyle Yurtdışı derken arkadaş heralde telefon yurtdışından IMEI kaydı falan yapılmamış onu diyor ben öyle anladım Rom kurdumu kurmadımı, kilit açık mı bilmiyorum Ama root atılmadı diyor Tabi orjinal stock romda resmi gözükür Bakalım bi MH ile görüşsün dediğin gibi de düzelebilir