cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Buds FE Güncelleme

(Topic created on: 02-03-2024 01:06 PM)
398 Views
Melih_A34
Active Level 8
Options
Galaxy A
Buds FE için yazılım güncellemesi geldi arkadaşlar.

image

13 Comments
Galaxy A
Hayırlı olsun
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Hayırlı Olsun, 😊

Deneyimlerinizi Bekliyoruz. 🙂

Teşekkürler! 🫡
Fatyy7
Active Level 9
Galaxy A
Hocam bu güncelleme nereden geliyor
0 Likes
Melih_A34
Active Level 8
Galaxy A
Wearable uygulamasını ve buds manager uygulamasını yüklemeniz gerekiyor.
0 Likes
Fatyy7
Active Level 9
Galaxy A
Wearable yüklü diğeri nerden yukleniyor
0 Likes
Melih_A34
Active Level 8
Galaxy A
Play storeye girip buds 2 manager yazıp yükleyin yüklü değil ise sonra sste gördüğünüz kulaklık ayarları kısmına basın, en alttan güncellemeyi basın.1706962902154.jpg
Fatyy7
Active Level 9
Galaxy A
Benimki buds 2
0 Likes
Gamer12
Active Level 3
Galaxy A
Reis memnunmusun kulakliktan bende alma arifesindeyim de
0 Likes
Melih_A34
Active Level 8
Galaxy A
Yaklaşık 3-4 aydır kullanıyorum genelde video izlemede kullanırım ve max 3saat kadar aralıksız kullanıyorum o halde %60ın altına hiç indiremedim kulaklıkların şarjını, kutuyu ise 5 günde bir falan şarj ediyorum genelde %15-20 şarjı kalmış oluyor. Bassları çok güsel vuruyor, gürültü engellemesi ve sağ ve sol kulaklık için ayrı olarak 4kademede ayarlanan ortam sesi özelliği mükemmel çalışıyor. Oyun modu var ayrıca gecikmeyi minimuma indiriyor kulağa çok iyi oturuyor düşmüyok asla, kablosuz şarj yok, bluetooth 5.2, 360ses yok ama yinede bunlar çokta gerekli değildi benim için benda Fe modelini tercih ettim gayet memnunum, ayrıca kutuyu 1 2 kere düşürdüm bugünde sol kulaklığı düşürdüm fakat herhangi bir sorun oluşmadı. Mikrafonuda fena değil yani çok konuşma yapmadığım için birşey söyleyemem ama garültüsüz ortamlarda kısıkta konuşsanız çok net gidiyor ses karşıya, gürültülü ortamda da iş görür tahminimce.
0 Likes