cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Bu siteye güvenmeli miyim?

(Topic created on: 12-03-2023 11:01 AM)
439 Views
A13_M30Skullanicisi
Active Level 7
Options
Galaxy A

image

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Deishuu
Active Level 4
Galaxy A
Güncelmiyiz samsungun kendi sitesi 1701591699567.jpg

View solution in context

11 Comments
2022_A73
Active Level 7
Galaxy A
İlk siteye girdiğim de 27 Kasım da güncelleme geleceğini söylemişti şimdi de 7 Aralık dan bahsediyor o yüzden hiç güvenilir değil. Bu konuda iPhone Samsung dan önde adamlar güncelleme geldi diyorlar bütün cihazlarına veriyorlar güncelleme' yi
Galaxy A
aynı cihazdan 5 tane farklı model çıkarırsan güncelleme de sıkıntı yaşarsın tabii
Alpointernet
Active Level 10
Galaxy A
Samsung dışında hiçbir kaynak %100 güvenilir değil.
Solution
Deishuu
Active Level 4
Galaxy A
Güncelmiyiz samsungun kendi sitesi 1701591699567.jpg
A14Fans
Active Level 4
Galaxy A
Ceo Dışında Kimseye Güvenme Çünkü Güncellemeyi Saati Saatine Saniyesi Saniyesine Yayınlayan Kişi Ceo Samsung A Ait Olması Bir Şey Değiştirmiyor Her Site Farklı Gün Ay Veriyor Tabi O Site Ne Kadar Net Olmasada Sonuçta Samsung A Ait Güvenebilirsin (Bence)...
Galaxy A
Ceo güncellemelerle falan ilgilenmez. Güncellemeden sorumlu departman ilgilenir, onlar yayınlar.
A14Fans
Active Level 4
Galaxy A
Ben Ceo Lar Yayınladıkları İçin Dedim Güncellemeyi Yapanlar Ceo Lar Demedim Dostum...
Galaxy A
Kardeşim CEO güncellemeyi yayınlamaz ben de onu demeye çalışıyorum. Yazılım geliştirme departmanı güncellemenin geliştirilmesinde diğer Samsung birimleriyle (Samsung Türkiye, Samsung Almanya gibi) çalışır. CEO'nun bilgisi olur tabi ama CEO bizzat güncellemeyi yayınlamaz
Ozzy1717
Active Level 6
Galaxy A
O siteden uzak durmalısınız. Kanser edebilir