cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Bu Sorun Ne Zaman Çözülecek?

(Topic created on: 09-17-2021 09:19 PM)
339 Views
BoraS20FE
Expert Level 5
Options
Galaxy A

Merhaba. Android 11 güncellemesinden sonra durduk yere ekran karıncalanmaya başladı. Cihaz A30.

image

Farklı ülkelerin Members'ında da, başka yerlerde de bu sorunun sıkça dile getirildiğini gördüm ama 4 aydır bu sorun için güncelleme yayınlanmıyor? Nedeni nedir Samsung?

Ekranı değiştirin demeyin çünkü değiştirenler düzelmediğini söylüyor.

Bizle uğraşmak yerine sorunları çözmeye odaklansanız?

4 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Knk bu sorunu hata raporu ile göndermeni öneririm yada istersen cihazın garantisi var ise durumun incelenebilmesi için samsung yetkili servise vermenizi tavsiye ederim bir kontrol sağlansın cihaza kardeşim

View solution in context

Solution
44xHAMZAx02
Expert Level 4
Galaxy A
Klasik samsung. Hata raporu gönderin diyeceğim ama göndermişsiniz. Müşteri hizmetlerine başvurun ve canlı destek e başvurun.

View solution in context

Solution
SNSNSNSNSSN
Active Level 8
Galaxy A
Dostum merhaba . Babamın A30 servise gönderdim. batarya değiştirip yazılım yüklenmesüni istedim. Android 11 güncelleyince bizdede olmuştu. Servisten gelince daha hiç olmadı. Yazılım yüklendü yeniden. Servise gönder bence sende.

View solution in context

Solution
MUSTAFA325F
Expert Level 1
Galaxy A
Moderator yazar sana sen bence 444 7 444 ü ara Bi smrat tutor ile iletişime geç sonuç gelir Bi dene kardeşim Allah geçer dert versin

View solution in context

9 Comments
67samsungalaxy
Active Level 10
Galaxy A
En sağlıklı yöntem hata raporu göndermek olacaktır.
BoraS20FE
Expert Level 5
Galaxy A
Zaten göndermiştim ama tekrar göndereyim
67samsungalaxy
Active Level 10
Galaxy A
Ya da hiç uğraşma servise ver servis halleder.
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Knk bu sorunu hata raporu ile göndermeni öneririm yada istersen cihazın garantisi var ise durumun incelenebilmesi için samsung yetkili servise vermenizi tavsiye ederim bir kontrol sağlansın cihaza kardeşim
BoraS20FE
Expert Level 5
Galaxy A
Teşekkürler😊
Cihazın garantisi bitti ne yazık ki.
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Rica ederim kardeşim ne demek, hımm
Solution
44xHAMZAx02
Expert Level 4
Galaxy A
Klasik samsung. Hata raporu gönderin diyeceğim ama göndermişsiniz. Müşteri hizmetlerine başvurun ve canlı destek e başvurun.
Solution
SNSNSNSNSSN
Active Level 8
Galaxy A
Dostum merhaba . Babamın A30 servise gönderdim. batarya değiştirip yazılım yüklenmesüni istedim. Android 11 güncelleyince bizdede olmuştu. Servisten gelince daha hiç olmadı. Yazılım yüklendü yeniden. Servise gönder bence sende.
Solution
MUSTAFA325F
Expert Level 1
Galaxy A
Moderator yazar sana sen bence 444 7 444 ü ara Bi smrat tutor ile iletişime geç sonuç gelir Bi dene kardeşim Allah geçer dert versin