cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Bu Ekran Ne Olunca Çıkıyor?

(Topic created on: 09-28-2022 04:31 PM)
439 Views
BurakTunç
Expert Level 5
Options
Galaxy A

image

5 aydır yaklamaya çalışıyorum ilk defa çektim fotoğrafı ne olunca çıkıyor bu ekran?

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Telefon kendini kapalı ortamda hissederse ya da düz zeminde hisseder ekranı vs açıldığında çıkıyor
Bir kere denemiştim telefonu masanın üstüne bıraktım elime almadan ekranı açtım bu çıktı

View solution in context

Solution
Galaxy-A34-5G
Active Level 8
Galaxy A
Kardeşim o ekran cihaz karanlık bi ortamda açıldıysa çıkıyor ve ışık sensörleri sayesinde anlıyor yani senin cebinde olduğunu anlamıyor cebin veya telefonu karanlıkta bırakacak bişeyse ışık sensörü sayesinde o özellik açılıyor ben cihazı karanlık odada açtığım zamanda çıkıyor ama eğer istemiyorsan ayarlardan yanlışlıkla dokunma korumasını kaparabilirsin

View solution in context

0 Likes
16 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Telefon cepte veya çantadayken ekranı açılıp biryerleri aramasın ve birşey yapmasın diye var
Ayarlar>Ekran>Yanlışlıkla dokunma koruması
BurakTunç
Expert Level 5
Galaxy A
Bende biliyorum o yüzden çıktığını niçin çıkıyor demedim, ne olunca çıkıyor?
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Telefon kendini kapalı ortamda hissederse ya da düz zeminde hisseder ekranı vs açıldığında çıkıyor
Bir kere denemiştim telefonu masanın üstüne bıraktım elime almadan ekranı açtım bu çıktı
Mertcan39
Expert Level 1
Galaxy A
S20fe de hiç istikrarlı çalışmıyor. Karanlık bir yerde cebimden telefonu çıkardığımda en az 3/4 kez kapatmam gerekiyor
narcosis
Expert Level 5
Galaxy A
Yanlışlıkla dokunma olarak algılıyor çoğu şeyi en saçma özellik bence
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Bende var çok rahat özellik ve güvenli yani şöyle kendiliğinden işlem yapmasına engel oluyor faydalı birşey
BurakTunç
Expert Level 5
Galaxy A
Onu sormadım neyi algılayınca, ne olunca çıkıyor bu ekran?
narcosis
Expert Level 5
Galaxy A
Kardeşim adı üstünde zaten yanlışlıkla dokunma korumasi diyor yani cebinde yanlışlıkla ekrana bisi dokunsa onu önlüyor cihaz açılmıyor. Ama lüzumsuz zamanda da çıkıyor bazen hiç sevemedim
BurakTunç
Expert Level 5
Galaxy A
Yahu bende cepte olduğunu nasıl anlıyor diyorum onu soruyorum ne şartlar olursa açıyor dokunma korumasını. Tekrar söylüyorum. Niçin çıkıyor değil, ne olunca çıkıyor?