cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Bluetooth

(Topic created on: 03-23-2023 12:03 AM)
saremm
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

Bluetooth baglanrısında sıkıntı yasiyorum yakındaki cihazlara baglanamiyorum neden olur?

 
2 Comments
M12_Note_4
Expert Level 5
Galaxy A
Members Akış sekmesinin sağındaki Destek kısmında yardım paylaşımı var.
0 Likes
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba saremm,


Bu durum için aşağıda yer alan adımları kontrol edebilirsiniz:

 

• Samsung Members uygulaması içerisinden " Destek > Geri bildirim gönder başlığı > Telefon Tanılaması > Bluetooth" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa aşağıdaki adımları deneyebilirsiniz.


• Uygulamalar > Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Ağ ayarlarını sıfırla seçilmelidir. Bu işlemi uyguladığınızda bağlantı ayarlarınızın logları sıfırlanacaktır. Daha önce bağlanmış olduğunuz Wi-Fi ağları, Bluetooth ağlarını telefon unutacaktır ve tekrar şifreleri girmek durumunda kalırsınız. Bu durumlar haricinde herhangi bir veri kaybı olmaz.​


• Ayarlar > Uygulamalar > Sağ üst bölümdeki üç nokta ​> Sistem Uygulamalarını Göster > Bluetooth > Depolama > Veriyi Sil adımlarını uygulayabilirsiniz.


Sorunun devam etmesi halinde, farklı bir bluetooth cihaz ile deneme yapınız. Yaşamış olduğunuz durum, farklı cihazlarla denediğinizde de devam ederse, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, hata raporunun nasıl gönderildiğini öğrenmek için linki inceleyebilirsiniz.


https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/


Teşekkürler.
MOD

0 Likes