cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Bluetooth kulaklık bağlanmıyor

(Topic created on: 02-09-2022 10:41 PM)
543 Views
Reyna69
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

Merhaba arkadaşlar, Nisan 2021'de Samsung Galaxy A72 aldım. İlk zamanlar YouTube ekranı yani video oynamıyordu, yenidir diye bir şey dememiştim. Sonraki aylarda Bluetooth kulaklıklara bağlanmamaya başladı. Kafasına göre bağlanıyor bir süre sonra yeniden bağlanmıyor falan. Aynı sorunu yaşayıp çözüm bulan var mı? Ya ikiye bölücem telefonu sinirden ya da ikinci el satıcam. Bu arada kafa üstü kulaklıkları bağlanıyor daha küçük olanlara bağlanmıyor ve yardım hattını da aradım 3 kişi farklı şeyler yaptırdılar tamam iyi çok hızlılarda kesinlikle hatayı çözmedi şimdi bir de sıfırlanan bilgilerle uğraşıcam 😕

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Reyna69,

Samsung yaşanılan durumun farkındadır. Kısa bir süre içinde, yazılım güncellemesiyle birlikte çözülecektir. Geçici bir çözüm olarak, cihazınızda "Ayarlar-Geliştirici Seçenekleri-A2DP donanım boşaltması kapatır" seçeneğini aktif edebilirsiniz. Ek olarak da "Ayarlar-Geliştirici Seçenekleri-Bluetooth Ses Codec’i–SBC" olarak seçerek, deneme yapabilirsiniz.

Teşekkürler.

MOD​

View solution in context

0 Likes
2 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Merhaba
Cihazınızı sıfırlamanız ölüyorum Şu işlemler ile sıfırlanabilir Bu arada cihazı sıfırlamadan önce verilerinizi yedek almayı unutmayın uygulamalar ekranına gelin ayarlar uygulamasını bulun tıklayıp girin genel yönetim yazı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden sıfırla yazı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden fabrika ayarlarına sıfırla Bu yazı seçeneğine tıklayın oradaki sayfadaki gerekli adımları uygulayarak sıfırlama işlemini başlatın ve onaylayın cihazı sıfırlamanız a rağmen Eğer Sorun devam ederse garanti belgesi ile birlikte cihazı Samsung yetkili servis merkezine teslim etmeniz gerekir
Iyi geceler
0 Likes
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Reyna69,

Samsung yaşanılan durumun farkındadır. Kısa bir süre içinde, yazılım güncellemesiyle birlikte çözülecektir. Geçici bir çözüm olarak, cihazınızda "Ayarlar-Geliştirici Seçenekleri-A2DP donanım boşaltması kapatır" seçeneğini aktif edebilirsiniz. Ek olarak da "Ayarlar-Geliştirici Seçenekleri-Bluetooth Ses Codec’i–SBC" olarak seçerek, deneme yapabilirsiniz.

Teşekkürler.

MOD​

0 Likes