cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Bluetooth kulaklığıma bağlanamıyorum

(Topic created on: 3 weeks ago)
120 Views
spritualhydra1
Active Level 7
Options
Galaxy A
Cihazım a23 bluetooth cihazım jbl 560 bt ama daha bi 30 dakika öncesine kadar cihazım bağlıyken şuan bağlanamıyor yardim edebilir misiniz?
4 Comments
Bordo
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba spritualhydra1,

Bu durum için aşağıda yer alan adımları kontrol edebilirsiniz:

• Samsung Members uygulaması içerisinden "Destek > Tanılama > Bluetooth" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa aşağıdaki adımları deneyebilirsiniz.

• Uygulamalar > Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Ağ ayarlarını sıfırla seçilmelidir. Bu işlemi uyguladığınızda bağlantı ayarlarınızın logları sıfırlanacaktır. Daha önce bağlanmış olduğunuz Wi-Fi ağları, Bluetooth ağlarını telefon unutacaktır ve tekrar şifreleri girmek durumunda kalırsınız. Bu durumlar haricinde herhangi bir veri kaybı olmaz.​

• Ayarlar > Uygulamalar > Sağ üst bölümdeki üç nokta ​> Sistem Uygulamalarını Göster > Bluetooth > Depolama > Veriyi Sil adımlarını uygulayabilirsiniz. 

Sorunun devam etmesi halinde, farklı bir bluetooth cihaz ile deneme yapınız. Yaşamış olduğunuz durum, farklı cihazlarla denediğinizde de devam ederse, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD

 
0 Likes
gizliyim
Active Level 3
Galaxy A
Ayarlar genel yönetim sıfırla Ağ ayarlarını sıfırla işlemini yapın
Galaxy A
Olmadı ama teşekkür ederim
0 Likes
gizliyim
Active Level 3
Galaxy A
Önemli değil de istersen bir Telefonu yeniden başlatmayı denede.
0 Likes