cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Bluetooth internet yavaslatma

(Topic created on: 06-17-2022 08:29 AM)
54 Views
Nourf
Active Level 1
Options
Galaxy A

Telefonumda kulaklık yeri yok Galaxy A33 5G bletooth kulaklik kullaniyorum ama interneti yavaslatiyor bunun bi cozumu yokmu

5 Comments
narcosis
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba

Sinyal çakışmasından dolayı wifi de nternet yavaşlamasına ve bağlantının kopmasına neden olur.
Nourf
Active Level 1
Galaxy A

Evet biliyorum benim anlamadigim bluetooth ztn interneti yavaslatiyo telefondan niye kulaklık girişini kaldırıyorlar

narcosis
Expert Level 5
Galaxy A
Yenilerde genelde koymuyorlar evet

Benimkinde var s10+
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Selamünaleyküm.
Eğer mümkünse mobil internet paketinizi kullanmanızı tavsiye ederim.
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Nourf,

Yaşadığınız duruma yönelik aşağıda yer alan adımları uygulayabilirsiniz:

• Menü > Uygulamalar > Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Ağ ayarlarını sıfırla menüsünü seçiniz. Bu işlemi uyguladığınızda bağlantı ayarlarınızın logları sıfırlanacaktır. Daha önce bağlanmış olduğunuz Wi-Fi ağları, Bluetooth ağlarını telefon unutacaktır ve tekrar şifreleri girmek durumunda kalırsınız. Bu durumlar haricinde herhangi bir veri kaybı olmaz.

Yaşadığınız durum devam ederse; incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD