cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Bluetooth arama düşüyor

(Topic created on: 09-23-2022 12:43 AM)
52 Views
CmLTzcN
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

Samsung a52 kullanıcısıyım.

Bluetooth ile birden fazla cihazım bağlı. 
Aracım ile de bağlantım var. 
Gelen ve giden aramalar bluetooth dan düşüyor. 
Manuel olarak telefon üzerinden araca yönlendirmem gerekiyor. 
Bu sorunu nasıl kalıcı olarak çözebilirim?
Network ayarlarını da sıfırladım lakin sorun devam ediyor. 
2 Comments
Ahmet_S23
Active Level 8
Galaxy A

birden fazla bağlı cihaz varsa aracı algılamayabilir. hangi cihazlarla bağlısınız ?

Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba CmLTzcN,

Bu durum için aşağıda yer alan adımları kontrol edebilirsiniz:

• Samsung Members uygulaması içerisinden "Destek > Tanılama > Bluetooth" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa aşağıdaki adımları deneyebilirsiniz.

• Uygulamalar > Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Ağ ayarlarını sıfırla seçilmelidir. Bu işlemi uyguladığınızda bağlantı ayarlarınızın logları sıfırlanacaktır. Daha önce bağlanmış olduğunuz Wi-Fi ağları, Bluetooth ağlarını telefon unutacaktır ve tekrar şifreleri girmek durumunda kalırsınız. Bu durumlar haricinde herhangi bir veri kaybı olmaz.​

• Ayarlar > Uygulamalar > Sağ üst bölümdeki üç nokta ​> Sistem Uygulamalarını Göster > Bluetooth > Depolama > Veriyi Sil adımlarını uygulayabilirsiniz.

Sorunun devam etmesi halinde, farklı bir bluetooth cihaz ile deneme yapınız. Yaşamış olduğunuz durum, farklı cihazlarla denediğinizde de devam ederse, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD