cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Bixby Türkçe

(Topic created on: 02-01-2023 05:35 PM)
122 Views
İsmail42
Beginner Level 3
Options
Galaxy A

Bixby 'e Türkçe dil desteği ne zman gelecek yeter artık 

9 Comments
mehmetmp
Active Level 4
Galaxy A
Bu konuda hepimiz mağduruz buds 2 pro ana bağlı watch 5 pro ona bağlı ama hiç bir şekilde kullanamıyorum yapacağın şey sana zahmet #samsungtürkiye ye mail atmak görüşmek üzere kardeşim
BurakTunç
Expert Level 5
Galaxy A
Tüm Galaxy Buds modelleri mi böyle? Ben Galaxy Buds'ımda Google Asistan'ı rahatça kullanabiliyorum.
mehmetmp
Active Level 4
Galaxy A
Tabi ki kullanıyor telefonda buds 2 pro da ama kendi sesli asistanını bizler neden kullanmayalım değil mi
Bhkc
Active Level 7
Galaxy A
Sanırım 2017 de duyurulan Bixby den tamamen ümidimi kestim. Samsung önceliğini Asya ve Amerika pazarına verdiği için 6 yıldır gelmeyen bixby bence bi 5 sene daha gelmez
_Fırat_
Active Level 8
Galaxy A
Gelmez boşuna beklemeyin.
İsmail42
Beginner Level 3
Galaxy A
Samsung zorla bizi i phone almaya sevk ediyor geleceğin teknolojisi olan akıllı asistan Türkçe olmadığı gibi google asistanı kullanmanıza izin vermiyor telefon a52s ama maalesef kullanamıyorum bu paraya iyi bir i phone alabilirdim Samsung bizi zorluyor
Béşiktaş
Expert Level 2
Galaxy A
Alfatürk isimli arkadasimiz konu hakkinda bilgilendirme iceren post paylasmisti inceleyebilirsin.
https://r2.community.samsung.com/t5/Samsung-Members/Bixby-Moderatöründen-Türkçe-Dil-Desteği-Hakkında...
0 Likes
İsmail42
Beginner Level 3
Galaxy A
Evet 2021 tarihinde sene oldu 2023
0 Likes
Béşiktaş
Expert Level 2
Galaxy A
Evet onun uzerine hala bi gelisme olmadi sanirim. Oneri ve isteklerini bu uygulama uzerinden iletebilirsin faydali olabilir.
0 Likes