iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Orijinal konu:

Bixby Rutinleri

(Konunun oluşturulma tarihi: 12-03-2021 03:15 PM)
Lobao
Active Level 8
Seçenekler
Galaxy A

Bixby rutinlerinde ayarladığınız eğlenceli ve kullanışlı rutinleriniz varmı? Ben saat uygulamasına girince wifi kapansın ve ses moduna alsın diyorum mesela. Yatmadan önce alarmı kurarken çok işe yarıyo. Aynı anda 3 iş birden yapmış oluyorum.

4 Yorum
fatihkuzen
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy A
Isyerinin wifi sinden kopunca ekran ayarlarını değiştirme, blotoot açma. Blotoot arabaya bağlanınca müzik açma evdeki wifiye bağlanınca bluettoth kapatma gece olunca ekran ayarları filan gibi şeyler yaptırıyorum otomatik.
A51TabS7ege
Active Level 8
Seçenekler
Galaxy A
Akıllı saat bağlıyken aod yi kapatıyor, bağlı değilken istediğim saat aralığında açık tutuyor.Screenshot_20211203-164029_Bixby Routines_31908_1638538829.jpg
5xOMERx4
Expert Level 5
Seçenekler
Galaxy A
Gece yatarken ve okulda telefonu kutuya koyarken ucak modu ve rahatsız etmeyini açmasını bide AOD u kapatmasını sağlamak için (AOD sadece A51 de)

Gece belli bir saatten sonra hızlı şarjı devre dışı bırakması için

Mono hoparlör ile kullanilamayan Dolby Atmos u etkin kılmak icin (A51)

Youtube ve Netflix te rahatsız etmeyini açması için (Youtube sadece S6 Lite netflix ikisinde de)

Cihazlar A51 ve Tab S6 Lite
twinworld
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy A
Bixby ile hızlı komutlar oluşturuyorum (Quick command) ve bixby rutin ile belirli şarta bağlı olarak hızlı komutu çalıştırıyorum yani bixby rutin ile bixby i birleştiriyorum bir yerde.daha çeşitli şeyler yaptirabiliyorum telefona.denemek isteyene fikir olsun diye paylaşmak istedim.