cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Bixby Rutinleri Çok Şarj Yer mi?

(Topic created on: 12-10-2021 12:59 PM)
544 Views
Lobao
Active Level 9
Options
Galaxy A

A52 kullanıyorum. Bi iki rutin ekledim ama sizce işlemleri algılamak için arka planda çalışıp çok şarj yermi cihaz?

10 Comments
Galaxy A
Sanmıyorum çok şarj yiyeceğini rutinin işlevi ile ilgili biraz daha detay verebilir misin
UmtTncr
Active Level 7
Galaxy A
Otomatik olarak ne zaman uyursan ne zamam aksam yada uyanırsan ona gore wifi bluetooth vb. islevleri aciyo kapatiyor
Galaxy A
Bixby rutininin ne işe yaradığını biliyorum arkadaş yarattığı rutinde neler koymuş onu merak ettim
0 Likes
Lobao
Active Level 9
Galaxy A
Saat uygulamasına girince wifi kapat diyorum. Wifi kapanıncada ses moduna al diyorum. Saat uygulamasından çıkınca eskiye dönme diyorum. Bu sayede yatmadan önce saat uygulamasına girip alarm kurarken wifi kapanmış ve telefon titreşimden ses moduna dönmüş oluyo.
0 Likes
Galaxy A
Pek bir şey anlamadım ama neyse sjdndndmfmf yemez bence
Lobao
Active Level 9
Galaxy A
Yatarken bildirim mildirim gelipte beni uyandırmasın diye wi-fi kapatıyorum işte. Ama ses modunada alıyorumki önemli bişey olurda ararlarsa duyayım 😅
0 Likes
UmtTncr
Active Level 7
Galaxy A
O servis acik oldugundan yer ama cok yemez
S21veBuds2
Active Level 7
Galaxy A
Bixby routines'i S I K kullanan biri olarak söylüyorum neredeyse hiç şarj yemiyor
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Yerlerle bağlantılı olanlar, gps gerektirdikleri için muhtemelen pili boşaltacaktır, diğerleri görevli gibi davranır ve çok az pil kullanır veya hiç pil kullanmaz.