cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Birkaç Soru?

(Topic created on: 05-10-2021 01:38 PM)
203 Views
Ibrahım
Active Level 10
Options
Galaxy A

Arkadaşlar merhaba birkaç sorum olacaktı.

İlk olarak;

image

Bu ekran görüntüsündeki altını çizdiğim şeyler nedir? Telefonum Samsung Galaxy A21s, Android 11 ve One UI 3.1 bu paylaşacağım ekran görüntülerinin hepsini Alfatürk'den aldım aslında bunları ona doğrudan mesajdan soracaktım ama doğrudan mesaja resim eklenmiyor neyse devam edeyim bu telefon işareti olan nedir? Canlı altyazı nedir ve nasıl açılır? Gelişmiş işleme nedir ve nasıl açılır?
İkinci olarak;

image

Bu ekran görüntüsündeki dex nedir? Telefonum destekliyor mu? Kullanabilirmiyim?
Üçüncü olarak;

image

Bu ekran görüntüsündeki beyaz çembere aldığım şey nedir?
Bunlar ise benim telefonum da olanlar yani arada ki fârkı görün diye paylaşıyorum.

image

image

image

bkk0358
Active Level 7
Galaxy A
Bende s9 kullandım fakat android 10 ile gelmiş onu kaçırmışım ilk halinde kablosuz dex yok
0 Likes
Galaxy A
Ilk Android 10 ve One UI 2.0 ile 2.1 de yok sonra 2.5 geliyor 2.5 ile ekleniyor
0 Likes
Ibrahım
Active Level 10
Galaxy A
Neden yok acaba? Neyse teşekkürler.
0 Likes
bkk0358
Active Level 7
Galaxy A
Samsung dexi giriş seviyesi ve orta sekmente koymuyo orta sekmentte bi tek a90 da var oda ülkemizde yok
Ibrahım
Active Level 10
Galaxy A
Evet dex yok çoğu modelde ama zaten bende olsada kullanmayacağım sadece meraktan sordum.
0 Likes
bkk0358
Active Level 7
Galaxy A
Cihazın dexi desteklemiyo canlı altyazı şu anda fazla iyi bir durumda değil o ses menüsündeki canlı altyazı logosu hızlı açıp kapatmak için cihazın gelişmiş işlemeyi desteklemiyo o tel işaretide başka cihazlardan aramda mesale samsung telin ve tabletin var o modadan tabletin üzerinden konuşma yapabiliyorsun
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy A
Mehtaba' gelişmiş işleme oyun için yapılmıştır cihazlarda arama için de tablet bağlama gibi özelliklere sahip başladığımız taktirde mesaj arama gibi bütün her şeyiniz gönderektir tablete dex ise tabletiniz veyata teleconuzda var ise manus ve klavye bağlayarak kullanmanıza yarar bir nevi pc oluyor üçüncü olarak da canlı altyazı
Solution
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy A
Canlı Alt Yazı Şuanda sadece ingilizce destekler.
Ekranınızda oynatılan videoları alt yazılı gösterir.

Başka cihazlarda arama ve mesajlaşmada örneğin Tabletinize bu özellikle bağlanıp tablet üzerindende telefona bağlı olarak arama yapabilir ve SMS ve MMS gönderebilirsiniz.

Gelişmis işleme performansı arttırır.

Dex, herhangi bir televizyona Kablosuz olarak Dex yansıtabilirsiniz

Ses menüsünde daire içine aldığınız şey canlı alt yazıyı aktif etme tuşu.

Cihazınız Dex, canlı alt yazı ve gelişmiş işleme desteklememektedir.
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy A
Gelişmiş işleme Amiral gemilerinde mevcuttur.

Android 10'da maximum performans modu olarak adlandırılmıştır.
Ibrahım
Active Level 10
Galaxy A
Teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için ama bu altını çizdiğim telefon işareti olan özellik nedir? İsmi gözükmüyor tam ama.