cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Biraz ciddiyet

(Topic created on: 03-24-2024 01:24 PM)
183 Views
KEMSA
Active Level 9
Options
Galaxy A
Merhaba,
Arkadaşlar hakikaten forumda bir arkadaşın yazdığı gibi forum artık sosyal medyaya dönme eğiliminde geyik yapılıyor hiç hoş değil bence, bildiğiniz üzere burası sadece Samsung telefon ve diğer Samsung ürünlerini kullanan kişilerin yardımlaşma forumu, ama görüyorum ki çok saçma sorular iş olsun diye soruluyor.
Saçma sapan iş olsun diye yazılmış sorulara cevap vermeyin yazdığınla kalsın formdaki ciddiyetin bilincine varsın.
Bu forum'a sadece bilgi edinmek maksadı ile giriyorum ayrıca sorunum varsa yardım almak için yazıyorum, o kadar saçma sorular görüyorum ki artık forumun tadı kaçıyor hissi veriyor bana,Ben mi çok yaşlıyım yoksa gençlerin yazdığını anlamıyor muyum ona da anlam veremiyorum, yoksa yaşlananlar hep böyle mi oluyor?.
Kusura bakmayın başınızı ağrıttıysam özür dilerim.
Saygılarımla.
Kemsa.
2 Comments
eyequeS23u
Active Level 6
Galaxy A
Kesinlikle katılıyorum haklısın 👏🏻
Emmi_S22Plus
Expert Level 1
Galaxy A

çoluk çocuk anaokuluna çevirdi forumu. ortalık saçma sapan konu başlıklarıyla çöplüğe döndü. abisi hatta babası yaşındaki insanlarla dalga geçer şekildeki tavırlar üsluplar ortalıkta uçuşuyor, Mod larda sağolsun izlemekle yetiniyor. tmm öğrenmek ayrı konuda daha ergen bile olmamış 8 yaşında birinin burada ne işi var?