cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Bir sey sormak istiyorum

(Topic created on: 07-04-2022 12:01 AM)
193 Views
adaa_atar
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

Bir sey sormak istiyorum samsung a72 aldim fakat sarjda cok isiniyor hizli sarj diye normal buldum bunu fakat yine sabah 100 iken aksama kadar 40-50 kaliyor telefona gelen yorumlarda nerdeyse 2-3 gun kullananlar varmis bu konuyla ilgili bilgisi olan var mi acaba?

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy A
Aslında yaz olduğu için havalar sıcak ve bu bile etkiliyor belki saçma gelebilir ama böyle, geçen sene yazın ısınmasından şikayetçiydim telefonun ama kışın düzelmişti mesela, ortam sıcaklığı şarjda ısınmayı etkiliyor, adaptörden olacağını pek sanmıyorum... serin bir yerde şarja takmayı deneyin, eğer cihazın ısınması yok olursa bu durumda cihazda sorun yoktur

View solution in context

0 Likes
Solution
fatihckr
Active Level 7
Galaxy A
android 12 sonrası evet biraz düşüş var gelecek olan yazılımlarla düzeltilebilir sıcak havalarda şarj tüketimi fazla olabilir yaz aylarında hızlı şarjda değilde normal yavaş şarj edin pil kendini kullandıkça normal değerlere gelecektir kafanıza takmayın derim bende a72 kullanmaktayım iyi geceler

View solution in context

6 Comments
Moşe
Active Level 4
Galaxy A
kullanıma göre pil durumu değişkenlik gösterir hocam. Ekran süresi ne kadar alıyorlar ve alıyorsun.

Isınma konusunda adaptörünü değiştirerek dene istersen birdaha
adaa_atar
Beginner Level 2
Galaxy A
Adaptör kendi icinden cikan onu degistirmemi mi onerirsiniz?
Solution
ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy A
Aslında yaz olduğu için havalar sıcak ve bu bile etkiliyor belki saçma gelebilir ama böyle, geçen sene yazın ısınmasından şikayetçiydim telefonun ama kışın düzelmişti mesela, ortam sıcaklığı şarjda ısınmayı etkiliyor, adaptörden olacağını pek sanmıyorum... serin bir yerde şarja takmayı deneyin, eğer cihazın ısınması yok olursa bu durumda cihazda sorun yoktur
0 Likes
adaa_atar
Beginner Level 2
Galaxy A
Sanirim haklisiniz gece daha serin oluyor az once sarjdan cektim isinma yoktu 🤨
Solution
fatihckr
Active Level 7
Galaxy A
android 12 sonrası evet biraz düşüş var gelecek olan yazılımlarla düzeltilebilir sıcak havalarda şarj tüketimi fazla olabilir yaz aylarında hızlı şarjda değilde normal yavaş şarj edin pil kendini kullandıkça normal değerlere gelecektir kafanıza takmayın derim bende a72 kullanmaktayım iyi geceler
Moşe
Active Level 4
Galaxy A
Ortam sıcaklıgı tabikide etkiler ama aşırı rahatsız edici bir ısınma varsa orjinal vs dinlemez. Fabrikasyon cihazlarda bile hata çıkıyor. Yani orjinal diye sorunsuz yada hatasız olacak degil. Ben sadece denemeni öneririm
0 Likes