cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Bir düzeltme

(Topic created on: 10-15-2020 02:34 PM)
138 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Galaxy A

Arkadaşlar bir yanlışı düzeltmek isterim AOD a 1080p şart diye bir kanun yoktur siz dersiniz belki 720p de AOD olsa piksel piksel görünür agalar bakın bir filmi net oynatan ekran bir saati veya 2 yazıyı mı gösteremeyecek prim kasmak için atıp tutmayı kesin bildiğiniz veya düşünebildiğiniz konuda yorum yapın yoksa susun da insanları yanlış bilgilendirmeyin ayrıca bilmemek değil öğrenmemek ayıp lütfen araştırın gelin

6 Comments
SanalYargıç
Expert Level 2
Galaxy A
bize cahil demen yakıştıramadım
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A

Ben aod 1080p gerektirir diye yanlış bilgi verenlere dedim öyleysen alinabilirsin canım bu beni alakadar eder mi etme, sadece ben artık yanlış bilgi yayılımını engellemek istiyorum o kadar isteyen alınabilir  ben kime ne demişim nasıl demişim niye demişim eger haklı bir sebepten dediysem bu kimseyi alakadar etmez haksız isem özür dilemeyi de bilirim ama burda haksız olduğunu pek gördüğümü sanmam Tamm cahil ileri oldu belki ok ama yinede söylediğim tüm sözlerin sonuna kadar arkasındayım ne demişler bilememek değil öğrenmemek ayıp 😉 anlarsın ya

0 Likes
SanalYargıç
Expert Level 2
Galaxy A
ha tamam grsrz😀
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A

Arkadaşlar cahil demiş olduğum için özür dilerim biraz ileri gittim bu olay hem beni sinir etti hemde bu aralar kafam çok dolu okul yüzünden malum 11. Sınıf seneye sınav var o yüzden sert çıkmış olabilirim beni anlayıp özrümü kabul ederseniz mutlu olurum

0 Likes
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
kardeşim özrünü kabul ediyorum ama her insan bazen yanlış yapabilir bende dahil bugün yapmış oldum1080p ekran ile zorunlu olduğunu biliyordum

Çünkü daha öncede bu tarzda forumlar açıldı ve orayada hep 1080 p çözünürlüğü ihtiyaç olduğunu söylediler ve o zaman da çözüm olarak edilmiş bir yorumdu yani ben de doğru bilgi diye yazdım

Hatta benim yorum bile bugün çözüm edildi moderator tarafından

Ama asıl sebebi samsung yazılım konsept gereği gibi bir şeyin olması keşke böyle bir şey yapmasalar

Anonymous
Not applicable
Galaxy A

Benimde işte seyliğime verin belirttiğim gibi kafam dolu bu aralar neyse evet konsept diye vermiyor sırf bu yazılımla hallolacak şeyi vermedi ya neyse inşallah bir güncelleme ile hallolur bu olayda artık haksızlık bu gercekten

0 Likes