cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Bir UI 6.1 güncellemesi Avrupa'da Galaxy A34'e ulaştı

(Topic created on: 05-15-2024 01:49 PM)
264 Views
TeknoB
Active Level 10
Options
Galaxy A

Bir UI 6.1 güncellemesi Avrupa'da Galaxy A34'e ulaştı

image

Samsung, Avrupa'da Galaxy A34 için yeni bir yazılım güncellemesi yayınladı . Çok beklenen One UI 6.1'i cihaza getiriyor . Yeni yazılım güncellemesinin boyutu 2.186 MB olup, A346BXXU6CXD5 firmware sürümünü taşıyor . Bu haftanın başlarında Samsung, aynı yazılım güncellemesini Güney Kore'deki Galaxy A34 için de kullanıma sunmuştu .

One UI 6.1, Galaxy A34'te resim ve video düzenleme, kullanıcı arayüzünü özelleştirme, içerik paylaşma, akıllı ev ürünlerini yönetme, cihazları bulma, internette gezinme, mikrofon modlarını değiştirmenizi kolaylaştırma gibi birçok yeni özellik sunuyor ve görüntülü arama efektleri ve telefonun pilinin korunması.

Ne yazık ki yeni yazılım, Galaxy A34'te, daha yeni ve daha pahalı cihazlarda sunduğu, yapay zeka destekli kullanışlı özelliklerden oluşan bir paket olan Galaxy AI'yı sunmuyor . One UI 6.1'in sunduğu özelliklerin tam listesine konuyla ilgili özel makalemizde göz atabilirsiniz . Ayrıca yukarıdaki videomuzda yeni yazılımın en iyi özelliklerine de bakabilirsiniz.

Samsung, en son güncellemeyi aşamalı olarak yayınlıyor olabilir. Bu nedenle, birkaç cihaz bunu diğerlerinden önce alabilir. Güncellemeyi manuel olarak kontrol etmek için Ayarlar » Yazılım güncellemesi » İndir ve yükle seçeneğine gidin . Alternatif olarak, yeni güncelleme veritabanımızda mevcut olduğunda , ürün yazılımını oradan indirebilir ve manuel olarak yükleyebilirsiniz.

Kaynak:sammobile.com 
2 Comments
bariszm
Active Level 4
Galaxy A
Ne zaman turkiyeye gelir
TeknoB
Active Level 10
Galaxy A
E kodlu cihazlar da dağıtım başlarsa en geç 1 2 gün içinde gelir