cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Bir üzücü bir sevindirici servis macerası

(Topic created on: 04-15-2023 07:25 PM)
188 Views
Emir-S22
Expert Level 4
Options
Galaxy A

Merhabalar bugün Samsung Servis Simge Elektronik ile ilgili servis tecrübelerimi paylaşıcam 

2 adet cihaz götürdüm
1)Tab A7 Lite 
2)A53
Telefonla başlayalım;
Amoled yanığı sorunum vardı Direk ekran değişimi dendi ama 2 saat sonra teknisyen bir kadın arkadaş aradı ve saçma şekilde cihazın pilinin kötü olduğunu ve pil değişimi yapılması gerektiğini bunun kronik olduğunu belirtti ama serviste pil yokmuş saçma şekilde dedim pille ilgili sorunum yok alsam olmaz mı hayır dendi sorunlu cihazları çıkış yapamıyorlarmış yapıcak bişi yok bayram sonuna kadar ikami m30s ile beraberiz.

Aslında benim en umutlu olduğum telefona bişi yapmazlar ama bunun ekran kesin değişir dediğim tab a7lite a gelelim
Siyah ekranda kenarlardan beyaz beyaz ışık sızmaları vardı ama servis yetkilisi resmen bunu görmezden geldiler ve bişi yapamicaklarını belirttiler normalmiş e o zaman hayalet ekran da normal nasıl garantiye giriyor bu sorunu görüpte görmemezden mi geliyorlar yoksa görmüyorlarmı hiç anlamıyorum 
En iyi servis bence simge elektronik ilgi alaka olsum ama bu sefer beni üzdüler 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Emrdpka53,

İletmiş olduğumuz doğrudan mesaj yolu ile iletişim bilgilerinize ulaşamadığımız için sizinle iletişime geçememekteyiz. Size yardımcı olabilmemiz için kullanıcı adınız ile birlikte bize çevrimiçi kanallar aracılığıyla ulaşmanızı rica ederiz.

https://www.samsung.com/tr/support/contact/#onlinesupport

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
1 Comment
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Emrdpka53,

İletmiş olduğumuz doğrudan mesaj yolu ile iletişim bilgilerinize ulaşamadığımız için sizinle iletişime geçememekteyiz. Size yardımcı olabilmemiz için kullanıcı adınız ile birlikte bize çevrimiçi kanallar aracılığıyla ulaşmanızı rica ederiz.

https://www.samsung.com/tr/support/contact/#onlinesupport

Teşekkürler.
MOD

0 Likes