cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Bilgili arkadaşlar bakabilir mi?

(Topic created on: 01-31-2024 05:19 PM)
158 Views
ErenA54_5G
Active Level 7
Options
Galaxy A
Samsungun remote test labinden bazı yeni one ui 6.1 özelliklerini gördüm özellikle kilit ekranında saatin yanında hava durumu ve goodlock kullanmadan widget ekleme vardı bunlar sadece s24 e özel değil demi? Yani ben bu özellikleri a54 dede kullanabilirmiyim?
0 Likes
7 Comments
CanerS21Fe
Expert Level 5
Galaxy A
6.1 özellikleri yani s24'e özel değil
0 Likes
ErenA54_5G
Active Level 7
Galaxy A
Peki şu orta tuşa basınca cıkan google lens özelliği ve xiaomide olan büyük widget gibi olan uygulama gruplandırması özel mi?
0 Likes
CanerS21Fe
Expert Level 5
Galaxy A
Google lens yapay zeka olduğu için gelmeyebilir zaman göstericek yapay zeka özellikleri gelsede s24 tekilerin hepsi gelmez bir kısmı belki gelir
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
6.1 de eğer gelmiyorsa OneUİ 7 sürümünde mutlaka gelicektir içiniz rahat olabilir ama yapay zeka ozelliklerin birçoğunu A serisinde alamayabilirsin çünkü işlemci de yapay zeka motoru olması lazım eğer o motoru destekleyen cihaz varsa onlar alabilir
ErenA54_5G
Active Level 7
Galaxy A
Bana bahsettiğim gibi kilit ekranındaki gelsin bide su ortaya basınca google lens çıkıyor ya o gelsin diğer o şeylere gerek yok
0 Likes
salihkartall_
Active Level 4
Galaxy A
Google Lens ile şuan da benzer bir arama yapılabiliyor. Bu circle to search olayı arama yapmayı daha kolay bir hale getirmiş tabii ki. Tamamen yazılımla alakalı birşey. Getirmemeleri için hiçbir sebep yok. Yapay zeka özellikli işlemci sadece kamera ve fotoğraf düzenlemede öne çıkıyor bence. Diğer özelliklerin tamamı One UI 6.1 ile dağıtılabilir.
0 Likes
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy A
Merhabalar Eren Kardeşim. 😊

Yok S24 Serisine özel bir durum yok. One Ui 6.1 özelliği artık Lock Star gibi Goodlock özelliklerine ihtiyaç duyulmuyor Detaylı Videolarda hava durumu saat Pil Vb. Widgetlar eklenebiliyor.

Her zaman Açık ekrana da eklenebilir bu widgetlar. 👍

Test sürümlerinde S23 Serisi Ve A54 A34 Flip Ve fold yeni modelleri.
0 Likes