cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Bildirimin geç veya hiç gelmemesi

(Topic created on: 12-01-2021 06:07 PM)
255 Views
Denizzx
Active Level 7
Options
Galaxy A

Arkadaşlar bu durum beni iyice cihazdan soğuttu. Bildirim, ya okuduktan sonra geliyor ya da bildirimin gelmesi gerek süreden çok daha sonra geliyor. Aylık güncelleme de düzelir diye bekliyorum ama hepsi boş güncellemeler. Kimse yok onu sıfırla bunu sifirla demesin her şeyi sıfırladım denedim. Güç tasarrufu yüzünden de değil, uyku modundan da değil. 

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
MuzoS23
Expert Level 2
Galaxy A
Ayni sorun bendede oluyordu , bildirim saklayan ya da bildirimle ilgili bi uygumala varsa sil , olmazsa ayarlardan bütün uygulamaların verilerini sil

View solution in context

Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Denizzx,

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

12 Comments
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy A
Cihazınızda yüklü olan uygulamalar uyku modunda ise bildirimlerin gelmemesi veya Geç gelme sebebi bu yüzden olabilir hatta bu yüzdendir
Denizzx
Active Level 7
Galaxy A
Kardeşim ben ne diyorum sen ne diyorsun o tür şeyler söylemeyin denedim her şeyi diyorum
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy A
Isterseniz Samsung müşteri hizmetleri temsilcilerini arayıp onlardan konu ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz
444 77 11
Denizzx
Active Level 7
Galaxy A
Gerek yok dostum cihazı sıfırlayın demekten başka bilgileri olduğunu düşünmüyorum
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy A
Şansınızı denemenizi öneririm
tolgaS20FE
Expert Level 1
Galaxy A
Butün uygulamalarda mı oluyo yoksa bazı uygulamalar damı
Denizzx
Active Level 7
Galaxy A
Youtube bildirimi hariç hepsinde
tolgaS20FE
Expert Level 1
Galaxy A
Çünkü eğer bütün uygulamalarda oluyorsa sorun telefondandır ama sadece bazı uygulamalarda böyle bir sorun varsa uygulamada sıkıntı vardır
Denizzx
Active Level 7
Galaxy A
Ben telefonu aldığımda böyle sorun yoktu arkasından 2 güncelleme geçti önce ön kamera eskiye göre daha bulanık oldu sonra bildirimler bozuldu. Bunu buradaki yetkililere anlatmak bir şeyi çözmüyor çünkü itibarımız yok. Türkçe dil seçeneği yüzünden kullanamadığımız ama parasını ödediğimiz özellikler var 😄