cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Bildirim sıkıntısı

(Topic created on: 12-11-2022 06:00 AM)
147 Views
çözümistiom
Active Level 1
Options
Galaxy A

WhatsApp dan sesli mesaj geldiğinde dinlemeye başladığım anla bildirim sesi geli ve hiç durmuyor ben sesli mesajı durdurana kadar aynı durum goolda film video açtığımda ileri sandığımdada yapıyor bununla ilgili problemi çözmenizi istiyorum telefonu alalı 2 gün oldu galaya A73 5g

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Lobao
Active Level 9
Galaxy A
Whatsapp verilerinizi yedekledikten sonra cihazınızdan ayarlar-uygulamalar-whatsapp-depolama-veriyi sil işlemini yapın. Sorun devam ederse uygulama üreticisine danışırsınız.

View solution in context

9 Comments
Bthn_
Active Level 8
Galaxy A
Ayarlarda arama yerine " bildirim hatırlatıcı " yaz daha sonra ilk seçeneği seç ve fotoğraftaki gibi kapalı olduğundan emin ol bendede olmuştu bu durumScreenshot_20221211_084025_Settings Suggestions.jpgScreenshot_20221211_084032_Settings.jpg
Galaxy A
Hepsini yaptım dersin bisi yok
Bthn_
Active Level 8
Galaxy A
Madem 2 günlük o zaman sıfırla gitsin
Galaxy A
Diğer cihazdan herseyi aktardım öbür cihazı sıfırladım hersey gittikten sonra bi anlamı yok
Bthn_
Active Level 8
Galaxy A
Bilgisayarın varmı
Bthn_
Active Level 8
Galaxy A
Yada ilk önce eski cihazına aktar sıfırla ve tekrar bu cihaza aktar
Galaxy A
Bundan başka yapilicak bisi yokmudur
Bthn_
Active Level 8
Galaxy A
Dediğim ayar kapalıysa sıfırlanması gerek güncellemeden sonra sıkıntı olmuş olabilir
Solution
Lobao
Active Level 9
Galaxy A
Whatsapp verilerinizi yedekledikten sonra cihazınızdan ayarlar-uygulamalar-whatsapp-depolama-veriyi sil işlemini yapın. Sorun devam ederse uygulama üreticisine danışırsınız.