cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Bildirim rengi değiştirme

(Topic created on: 02-27-2024 07:49 PM)
526 Views
Ahmet6161
Active Level 4
Options
Galaxy A

image

Uygulama rengini değiştirmek istiyorum telefonu sifirlamadan önce yum uygulama bildirimlerinin rengi edge aydınlatma ile aynı renkteydi 

Ahmet6161
Active Level 4
Galaxy A
Otomatiğe alınca da bir şey değişmiyor
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy A
Değişik normalde zaten Wattapp'da yeşil çıkması lazım.

Telefonu yeniden başlatmayı denediniz mi peki ?

Veya Ayarlar uygulamasını Verilerini silmeyi denediniz mi ?
Ahmet6161
Active Level 4
Galaxy A
Dediğiniz gibi ayarlar uygulamasını tekrardan sıfırlayacağım
0 Likes
Ahmet6161
Active Level 4
Galaxy A
Umarım düzelir böyle çok göz yoruyor çünkü
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy A
Tüm ekraninizin Mavi veya herhangibir Renk olmasını istiyorsanız bildirimler gelişmiş Ayarlardan Ekran Flaş bildirimini açabilirsiniz. 1709067067051.jpg
Ahmet6161
Active Level 4
Galaxy A
Hatta Otomatiğe alınca uygulama ikonunun rengini alıyor mesela WhatsApp'ta animasyon rengi yeşil oluyor
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy A
Nasıl yani Anlamadım Zaten Wattapp'dan Bildirim gelince animasyonunun yeşil olmuyor mu ?

Otomatiğe alınca.
Ahmet6161
Active Level 4
Galaxy A
Otomatiğe aldığın zaman uygulama rengine göre animasyon rengi uyarlanıyor ama benim tam olarak istediğim animasyon rengi mavi ise uygulama ikonlarının Rengi de mavi olsun
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy A
Şimdi anlatayım size, sizin istediğiniz Uygulamanın rengine göre Edge aydınlatma rengi değil mi ?

Daha deminde edeceğim gibi eğer Renk paleti kullanıyorsanız Bildirimlerinizi rengi hem açılır panelde hem de Normal animasyonlu olarak geldiğinde Renk paleti rengi neyse o şekilde olur.

Ama Renk paleti kullanmazsanız Zaten otomatikte Renk alacaktır.

Yani uyumlu olacaktır Wattapp'dan geldiyse mesaj hem Wattapp'dan bildiriminiz rengi hem de animasyonun rengi Yeşil olacaktır.

Eğer Siz komple yukarıdan gelen rengin Yeşil olmasını istiyorsanız böyle birsey mümkün değil maalesef. 👍

Anladınız umarım beni. 😊
Ahmet6161
Active Level 4
Galaxy A
Benim bahsettiğim uygulama ikonuna rengini değiştirmekti ayarları resetledim düzeldi yardımın için sağol1709079444121_1709079444105_0.jpg