cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Bildirim geldiğinde ekranı uyandırma

(Topic created on: 05-20-2022 10:09 PM)
427 Views
RıdvanA
Active Level 4
Options
Galaxy A

Galaxy A52 cihazımda ekran kilitliyken bildirim veya mesaj geldiğinde ekran uyanmıyor açılmıyor yani bunu nerden aktifleştirebilirim?

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Galaxy A
Merhaba
Ayarlar>Bildirimler>Kısa açılır pencere ayarları>"Ekran kapalıyken bile gösterir" seçeneğini aktifleştiriniz.
Şunu ekleyeyim efendim, bu özellik tüm uygulama bildirimlerinde geçerli dehil
Teşekkürler, iyi geceler dilerim Screenshot_20220520-221341_Settings.jpgScreenshot_20220520-221339_Settings.jpgScreenshot_20220520-221332_Settings.jpg

View solution in context

Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Selamünaleyküm.
Uygulamalar ekranına geliyoruz ayarlar uygulamasına tıklayıp giriyoruz ayarlarda arama kısmına tıklıyoruz çıkan sayfa içerisine Işıklı bildirim yazıyoruz çıkan sonuçlar içerisinden
Gelişmiş ayarlar Işıklı bildirim seçeneğine tıklıyoruz çıkan sayfa içerisinden
Işıklı bildirim yazı seçeneğine tıklıyoruz çıkan sayfa içerisinden isteğinize bağlı kamera flaşı bildirimi veya ekran ışığı bildirimi Bunlardan herhangi birisini aktif edebilirsiniz kamera flaşı bildirimi seçeneği aktif ederseniz cihazınıza arama veya bildirimler geldiği zaman arka flash ışığı yanıp sönecektir ekran ışığı bildirimi yazı seçeneği anahtarını aktif ederseniz cihaz ekranı kapalı olduğu zaman ekran bildirim geldiği zaman yanıp sönecektir bu şekilde ancak yapabilirsiniz.

View solution in context

0 Likes
4 Comments
Solution
Galaxy A
Merhaba
Ayarlar>Bildirimler>Kısa açılır pencere ayarları>"Ekran kapalıyken bile gösterir" seçeneğini aktifleştiriniz.
Şunu ekleyeyim efendim, bu özellik tüm uygulama bildirimlerinde geçerli dehil
Teşekkürler, iyi geceler dilerim Screenshot_20220520-221341_Settings.jpgScreenshot_20220520-221339_Settings.jpgScreenshot_20220520-221332_Settings.jpg
RıdvanA
Active Level 4
Galaxy A
Ayrıntılı olan kısmı kullanıyorum ben onda böyle birşey yokmu?
0 Likes
RıdvanA
Active Level 4
Galaxy A
Çok teşekkür ederim ilginiz için.
0 Likes
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Selamünaleyküm.
Uygulamalar ekranına geliyoruz ayarlar uygulamasına tıklayıp giriyoruz ayarlarda arama kısmına tıklıyoruz çıkan sayfa içerisine Işıklı bildirim yazıyoruz çıkan sonuçlar içerisinden
Gelişmiş ayarlar Işıklı bildirim seçeneğine tıklıyoruz çıkan sayfa içerisinden
Işıklı bildirim yazı seçeneğine tıklıyoruz çıkan sayfa içerisinden isteğinize bağlı kamera flaşı bildirimi veya ekran ışığı bildirimi Bunlardan herhangi birisini aktif edebilirsiniz kamera flaşı bildirimi seçeneği aktif ederseniz cihazınıza arama veya bildirimler geldiği zaman arka flash ışığı yanıp sönecektir ekran ışığı bildirimi yazı seçeneği anahtarını aktif ederseniz cihaz ekranı kapalı olduğu zaman ekran bildirim geldiği zaman yanıp sönecektir bu şekilde ancak yapabilirsiniz.
0 Likes