cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Bi Başkası Telefonuma Kendi Parmak İziyle Erişim Sağladı.

(Topic created on: 05-02-2022 08:53 PM)
151 Views
Xarva
Active Level 2
Options
Galaxy A

Arkadaşım iznim olmadan şahsıma ait Samsung A52 model telefonumu kendi parmak izini okutarak erişim sağladı ve telefonumda ki özel içeriklere ulaştı. Böyle bi rezillik olamaz bunun sorumluları hesap vermeli..

28 Comments
ssadecefatih
Active Level 6
Galaxy A
iphone değil sonucta bir tuştan basarak açmıyorsunuz ekranın üstüne basiyosunuz bu da zaten problem
0 Likes
Xarva
Active Level 2
Galaxy A
Kusura bakma kral anlamadım ne demek istediğini
0 Likes
BAY-PANDA
Active Level 8
Galaxy A
İphonelarda home tuşu var ya onu bahsediyor
BAY-PANDA
Active Level 8
Galaxy A
İphone ile ilgisi yok dostum. Ultrasonik parmak izi okuyucu ile optik parmak izi okuyucu arasındaki far,k nedir ?onu araştır.
0 Likes
Xarva
Active Level 2
Galaxy A
Tamam beni yönlendirdiler yetkili servisede yani iş işten geçtikten sonra çözülse ne olacak ki bi kere aksilik yaşadım ben daha nasıl güveneyim ? Davacı olmak istiyorum bu konuda fikri olan varsa aydınlatırsa sevinirim
0 Likes
Xarva
Active Level 2
Galaxy A
Tamam arkadaşlar adliyeden dava açıcam yaşadığım rahatsızlıktan dolayı teşekkürler ilginizden dolayı
0 Likes
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy A
Gerekli mercilere bildirin gereken yapılır güvenlik açığı mevcut parmak izi yazılımında üzücü bir durum
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Selamlar,
Ben de Galaxy A52 kullanıyorum, fakat böyle bir sorun ile karşılaşmadım. Bildiğim kadarıyla kimi koruyucular farklı malzemeleri kullandıkları için böyle problemler olabilir, Mesela 2,3 ay önce bir koruyucu almıştım (temperli cam) parmak izini algılamıyordu. Koruyucuyu değiştirmenizi öneririm
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Xarva,

Ürün sorununu çözümlememiz için kullanıcı adınız ile birlikte bize Mail kanalımızdan ulaşmanızı rica ederiz.

https://www.samsung.com/tr/support/email/

Teşekkürler.
MOD