cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Bi Başkası Telefonuma Kendi Parmak İziyle Erişim Sağladı.

(Topic created on: 05-02-2022 04:28 PM)
130 Views
Xarva
Active Level 2
Options
Galaxy A

Arkadaşım iznim olmadan şahsıma ait Samsung A52 model telefonumu kendi parmak izini okutarak erişim sağladı ve telefonumda ki özel içeriklere ulaştı. Böyle bi rezillik olamaz bunun sorumluları hesap vermeli..

28 Comments
Sakarya54team
Active Level 7
Galaxy A
Bazen sapıtıp telefonum parmak izi kilidini kendi kendine açıyo bu sorun galiba tehlike arz ediyo
Xarva
Active Level 2
Galaxy A
Yani tekrar tekrar denettirdim her seferinde açtı kilidi. Kötü niyetli birisi olsa mobil bankacılık hesaplarıma girip hırsızlık da yapabilirdi.
Sakarya54team
Active Level 7
Galaxy A
Evt gerçekten bu konuda samsungu eleştiriyorum
BAY-PANDA
Active Level 8
Galaxy A
Ultrasonik parmak izi okuyucu olan bir telefona sahip olursanız, problemin sebebinin Samsung değil optik parmak izi okuyucusunun teknolojik tasarımı olduğunu anlarsınız.
Sakarya54team
Active Level 7
Galaxy A
Onu yapan kim
0 Likes
BAY-PANDA
Active Level 8
Galaxy A
Maliyetten dolayı optik kullanıyorlar mecbur.
0 Likes
BurakTunç
Expert Level 5
Galaxy A
Yapabileceğiniz tek şey parmak izinizi detaylıca tekrar eklemek ve hata raporu göndermek. Galiba okuyucu ekran altında birde ekran altı olmayan okuyucu ile deneyebilirsiniz. O daha hızlı ve daha doğru okur. Onlada olursa imkansızı tutturmuşsunuz.😄
Xarva
Active Level 2
Galaxy A
Yani yüz tanımaya güvenmediğim için parmak izi kilidi koyuyorum bu da oluyorsa rezillik güvenlik 0
hakanS20FE
Active Level 7
Galaxy A
Kral belki sana çaktırmadan kendi parmak izini de eklemiştir mesela benim arkadaşım da öyle yapmış korkutmuştu beni 😅
0 Likes