cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Bende soru sorayım hadi size

(Topic created on: 02-25-2024 10:53 PM)
189 Views
Tolgaa94
Active Level 6
Options
Galaxy A
A14 e yeni ekran koruyucu taktirdim da bazen ekranda a nlık algilamama oluyor sn lik bisey ama can sıkıyor sizce neden olabilir ekran filminden mi kaynaklıdır 

6 Solutions

Accepted Solutions
Solution
kullaniciii
Active Level 9
Galaxy A
Ekran koruyucu kalın ise dokunma hassasiyeti seçeneğini açtınız mı ayarlardan?

View solution in context

Solution
ibrahimbstc
Active Level 6
Galaxy A
hayalet veya nano ekran koruyucu mu taktırdın ondan kaynaklı bendede vardi normal ekran koruyucu taktım algılamama sorunu düzeldi

View solution in context

Solution
ibrahimbstc
Active Level 6
Galaxy A
leke tutmuyorsa ekran nano ekran koruyucudur rahatsız oluyorsan normal cam ekran koruyucu tak düzelir

View solution in context

Solution
ibrahimbstc
Active Level 6
Galaxy A
evet bendede öyleydi keşke takmasaydın nano yu ben hiç sevmedim direkt değiştim oyunlarda baya can sıkıyordu

View solution in context

Solution
Galaxy A
Jeelatini takarken sprey sıkıyorlar ve iyice silinmeyince algılamama olabiliyor.Ter birikince de oluşuyor algılamama.

View solution in context

Solution
zeto
Active Level 8
Galaxy A
Ekran koruyucu ile alakalı ben tüm marka ekran koruyucuları dwnedim geç algılama var ama spigen marka ekran koruyucu buldum sonunda a54 cihaza gram sorun yok algılamama biraz spigen ekran koruyucular pahalı ama prenium ürün

View solution in context

16 Comments
Solution
kullaniciii
Active Level 9
Galaxy A
Ekran koruyucu kalın ise dokunma hassasiyeti seçeneğini açtınız mı ayarlardan?
Tolgaa94
Active Level 6
Galaxy A
Evet
0 Likes
Avcı_S23U
Active Level 8
Galaxy A
ekran gilminden kaynaklı. ayarlardan dokunmatik hassasiyeti açarsan aoeunu giderebilirsin
Tolgaa94
Active Level 6
Galaxy A
Açık
Solution
ibrahimbstc
Active Level 6
Galaxy A
hayalet veya nano ekran koruyucu mu taktırdın ondan kaynaklı bendede vardi normal ekran koruyucu taktım algılamama sorunu düzeldi
Tolgaa94
Active Level 6
Galaxy A
Dikkat etmedim ama herhalde öyle
Solution
ibrahimbstc
Active Level 6
Galaxy A
leke tutmuyorsa ekran nano ekran koruyucudur rahatsız oluyorsan normal cam ekran koruyucu tak düzelir
Tolgaa94
Active Level 6
Galaxy A
Toz vs tutmuyor
0 Likes
Solution
ibrahimbstc
Active Level 6
Galaxy A
evet bendede öyleydi keşke takmasaydın nano yu ben hiç sevmedim direkt değiştim oyunlarda baya can sıkıyordu