cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Bende a52 var telefonun sesini en yüksek kaliteye nasil çıkara biliri

(Topic created on: 05-11-2022 05:22 PM)
143 Views
muhammed1466
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

Bende a52 var telefonun sesini en yüksek kaliteye nasil çıkara biliri

4 Comments
VadimKM
Expert Level 4
Galaxy A
Ses kalitesi oynatılan sesin kalitesine göre değişir. Cihazda ses kalitesi ile ilgili bir ayar yok. Equalizer kullanarak sesi zevkinize göre ayarlayabilirsiniz.
Ayarlar > Sesler ve Titreşim > Ses kalitesi ve efektler > Equalizer
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Selamünaleyküm Merhaba iyi günler.
Cihazınızda dolby atmos özelliği varsa bu özelliği açarak cihazınızın sesini daha yüksek çıkmasını sağlayabilirsiniz bildirim paneli üzerinden dolby atmos özelliğini aktif edebilirsiniz bildirim panelini aşağı Kaydır dınız zaman bu özellik gözükmez ise yine bildirim panelini aşağı Kaydır dıktan sonra en yukarıda sağ tarafta yer alan tuşa tıklayın seçenekler içerisinden tuşları düzenle seçeneğini tıklayın çıkan sayfa içerisinden dolby atmos özelliği bulunursa üzerine basılı tutarak aşağı doğru sürükleyin 6 tarafta yer alan onayla yazacak şekilde yazı seçeneğine tıklayın dolby atmos özelliğini aktif ettiğiniz zaman otomatik seçeneği işaretlemeniz öneriyorum Bu sayede izlemiş olduğunuz filmler veya videolar veya Dinlediğiniz ses dosyası veya müziklerde veya oynadığınız oyunlarda ses otomatikman ayarlanacaktır.
canhub
Active Level 6
Galaxy A
Sound asistan var onu indir galaxy storeden belki işine yarar
Galaxy A
Volume booster de playstoreda..sesi kisik videolarda is görür 2ayari fazla acmamak guvenli olur..normal ses seviyesi olan videolarda devredisi kalsa saglikli..muziklerde ise ses fazla yukseleceginden hisirti olabilir stereo etkide azdir..note8 and.9da busekilde kullanilmakta
0 Likes