cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Ben A73 Telefonumuda Çok Seviyorum Be

(Topic created on: a month ago)
295 Views
Rockersahin
Active Level 9
Options
Galaxy A
Ama Fiyatı Uçmuş Arkadaslar Bu Fiyata S23 Fe Alınır 25bin civarı olmuş 
image

image

image

14 Comments
Galaxy A
Usta A serisi boş burda boşa övmeyin s serisinin her zaman yeri Bi bambaşka
Rockersahin
Active Level 9
Galaxy A
Kanka Sakin Ol En Babasıda Var Bizde Ama A73 Çok Harika Bir Telefon Bende A54 De Var İkisine Kıyasla A73 Farkla Önde20240523_122942_1000017563_1716456583.jpg
Galaxy A
Elindeki cihaz güzel diğer A serisi boş 😄
Rockersahin
Active Level 9
Galaxy A
A73 harika yinede söyleyeyim
BurhanA55
Active Level 3
Galaxy A
Reis A serisinin hakkını da yemeyelim 😁 S serisi gerçekten mükemmel, ben de kullandım. Ama A serisinin batarya performansı bir başka, telefoto lens hariç kamera da çok iyi. Antutu puanları 500 bin ve üstü değer alan bir işlemci zaten gündelik kullanımda ve yoğun kullanımda üzmez kolay kolay. Ama S23 FE çok güzel cihaz tabi
Rockersahin
Active Level 9
Galaxy A
Kanka Ben Tam Samsung Fanboyum Yüksek Grafik Oyunlarda İşlemci Harika Derecede Performans Gösteriyor Asla Donma Kasma Olmuyor Ama Güzelce Isınma Yapıyor Koşan Bir İşlemcisi Var Zaten Uçuyor Uçuyor Yüksek Grafikli Oyunlarda Gözle Görülür Ekran Kalitesi Ve Farkı Var 😁😂
Galaxy A
👑👑
taha2991
Beginner Level 4
Galaxy A
Knk telefon çok güzel ben de a73 kullanıyorum ama arka kamerayı bir türlü beğenmiyorum güzel ışıkta bile çok kötü çekiyor
onurtuna
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba hocam ben 6 ay A73 kullandım gerçekten harika telefon A73 zaten fiyatlandırma yüzün den üretimi durdu TR de tutunamadı şuan fiyatını haketmiyor 15 bin civarı olsa tadın dan yenmez 😊