cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Bazı yerlerde 60hz olma sorunu?

(Topic created on: 10-30-2022 10:40 PM)
201 Views
wallendor
Active Level 8
Options
Galaxy A

Dostlar yazılımsal mı artık bilmiyorum hala düzeltmedi samsung telefonum 120hz fakat bazı yerlerde 60 gibi oluyor kasıyor mesela diyelim uygulama arası geçiş yapıyorum kasma değil bu arada açılırken 60hz olarak açılıyor instagramda beğenileri okuyorum 60hz olarak açılıyor youtubede videoyu aşağı alıp küçültüyorum 60hz oluyor veya uygulamadan çıkıncada oluyor hatta telefonu açınca o açılma hızı bile 60hz sonradan 120 oluyor niye böyle?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba pulheria,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması içerisinden " Destek > Geri bildirim gönder başlığı > Hata Raporları bölümünden sorunu ayrıntılı olarak yazarak, sistem kayıt verilerinizle birlikte '' Gönder '' butonuna basınız. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

10 Comments
wallendor
Active Level 8
Galaxy A
Mesela iphone 13 pro da öyle değil 120hz her yeri yağ gibi kayıyor ama samsung telefonda öyle değil bazı yerler uygulamalar arası geçişlerde bile 60hz oluyor
Cosmosium
Expert Level 1
Galaxy A
Yazılımsal bir sorun bu umarım en yakın. Zamanda samsung bu sorunu çözer
wallendor
Active Level 8
Galaxy A
Samsungun hiç umrunda değil ki iyicene boşladı zaten markayı kötülemekten bıktım🤦
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Merhaba. Bu uygulama üzerinden hata raporu gönderin.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
60 hz daha hızlı çünkü ben a51 kullanıyorum kasmıyor
0 Likes
wallendor
Active Level 8
Galaxy A
Boşuna mı para verdik o zaman 120hz aldık ama 60 kullanmaya mahkumum dolandırıcılık bu yapamıyosa bu işi yapmayacaklar
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
120 hz şarjı çok yiyor diye biliyorum ama 60 hz fena değil
wallendor
Active Level 8
Galaxy A
Şimdi benim göz 120hz alıştığı için 60hz kasıyor gibi geliyor bu telefondan önce a10 kullanıyordum 60hz ekranı o zaman böyle bir sıkıntım yoktu 120hz görmediğim için
zedphone
Active Level 6
Galaxy A
Whatsapp görüntülü görüşmede de oluyor bariz.sistemsel sanırım ama bahsettikleriniz bende yok. S21+