cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Batarya

(Topic created on: 01-10-2022 10:20 AM)
213 Views
takcay
Active Level 6
Options
Galaxy A

image

Bunun sebebi nedir? (Şarjı bitmemişti)

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba takcay,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
8 Comments
Kaan-SMT297
Active Level 6
Galaxy A
Bunun sebebi yeniden başlatma geçmişidir yani siz Telefonunuzu yeniden başlattıktan sonra yeniden başlatma özelliği kaydeder bu telefonun özelliği olabilir
0 Likes
Kaan-SMT297
Active Level 6
Galaxy A
Yani tam bilmiyorum
0 Likes
takcay
Active Level 6
Galaxy A
Ayarlarda böyleScreenshot_20220110-103231_Device care.jpg
0 Likes
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba 'pilinizin sağlık durumunu kontrol edin ardından yeniden başlatma işlemi %30 aşağısına indiği zaman rapor oluşturuyor bu yüzden sizde bu durum mevcut pilinizi hata raporunu %0 %100 yapın ardından direk Hata raporu gönderin
0 Likes
takcay
Active Level 6
Galaxy A
Eylül ayında bataryasından memnun olmadığım için yetkili servise verdim ve bataryası değişti. Servisten aldıktan sonra kamerasının içinde toz tanesini olduğunu **bleep** ettim ancak o zaman sorun teşkil etmedi. Aralık ayında kamerası düzgün odaklamadığı için servise tekrar verdim. Verirken de bu hata kodunu gösteriyordu ve bataryadan memnun değildim. Bataryasını ve kamerasını değiştirdiler. Ve hala hata kodu gösteriyor.
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy A
Yeniden başlatmayı kapatın
0 Likes
takcay
Active Level 6
Galaxy A
Kapalı zatenScreenshot_20220110-103231_Device care.jpg
0 Likes
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba takcay,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.

MOD

0 Likes