cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Batarya kalibrasyonu

(Topic created on: 04-25-2020 10:21 AM)
185 Views
instaltunaa
Active Level 4
Options
Galaxy A

Batarya kalibrasyonunu iyi bilen biri bana yardımcı olabilir mi pil yüzdeyi yanlış gösteriyor 

5 Comments
Galaxy A
ben yaptım çok iyi sonuç aldim
0 Likes
UĞURR
Active Level 6
Galaxy A
cihaz rootlu mu? rootlu ise build.prop u silin değil ise google play den uygulama edinebilirsiniz.
0 Likes
instaltunaa
Active Level 4
Galaxy A
root derken
0 Likes
UĞURR
Active Level 6
Galaxy A
tamam değilmiş google play den edinebilirsiniz uygulama
0 Likes
Solution
user000001111111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba instaltunaa,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu soruyu sorduğunuz için teşekkürler.

Samsung cihazlarınıza, üçüncü şahıslar tarafından paylaşılan, Samsung tarafından resmi olarak onaylanmamış herhangi bir kod numarasını yazmamanızı öneririz. Bu gibi işlemler, cihazınıza zarar verebileceği gibi, işlem yapılan cihazı garanti kapsamı dışına da çıkarabilir. Bu durum için cihazda sıfırlama işlemi deneyebilirsiniz. İşlem için cihazın dahili h​afızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosya​larınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra; Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Sıfırla diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz. 

Bilgileri yedeklemenin iki yolu vardır;

1. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Bu Telefonu Yedekle bölümüne bastığınızda, Samsung bulut hesabınıza verileriniz yedeklenmiş olacaktır.

2. Aşağıdaki link üzerinden bilgisayarınıza, Samsung Smart Switch programını indirerek, data kablosu ile verilerinizi, bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.

target=_blankhttps://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

Not: Cihaz içerisinde yer alan Güvenli Klasör uygulamasını kullanıyorsanız eğer, cihaz verilerinden ayrı olarak yedeklemeniz gerekecektir.

Yedeklemelerin görselli anlatımlarına link üzerinden ulaşabilirsiniz;

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-can-i-back-up-my-mobile-phone/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes