cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Backup Calling

(Topic created on: 12-14-2022 06:35 PM)
195 Views
gymr
Active Level 3
Options
Galaxy A

Arkadaşlar merhaba. A22 cihazım sürekli olarak backup callinge geçiyor. Çift hat kullanıyorum. Birinden birini kullandirmiyor. 

image

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba gymr,

Cihazınıza, farklı bir sim kart takarak denediğinizde de aynı sorun görülüyorsa, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

6 Comments
Emree1
Expert Level 2
Galaxy A
Çift sim her zaman açık özelliği açık mı?
gymr
Active Level 3
Galaxy A
Evet.
Emree1
Expert Level 2
Galaxy A
Vodafone hattınız çekmiyor o yüzden aramalarınız Turk Telekom hattınıza yönlendiriliyor. Sorun vodafone'da muhtemelen. Onlar ile görüşün derim
gymr
Active Level 3
Galaxy A
Valla herhangi bir sıkıntı bulamadılar. Bir önceki hattım telekomdu onda da aynı hatayı veriyordu
Emree1
Expert Level 2
Galaxy A
Anladım cihazla ilgili bir sorun var o zaman servise gitmenizi öneririm
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba gymr,

Cihazınıza, farklı bir sim kart takarak denediğinizde de aynı sorun görülüyorsa, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.

MOD