cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

[BAKIN]Modlanmış,cracklenmiş Program

(Topic created on: 09-16-2021 06:52 PM)
224 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Galaxy A

Öncelikle herkese merhaba! 

Modlanmış veya cracklenmiş programlar kullanmayın.3.şahıs bu uygulamayı neden premium uygulamayı ücretsiz verir ? (Hadi düşünelim)
Bir uygulama ücretsiz ise sorgulayın. Neden?
Örnek:modlanmış wp
Gizlilik sözleşmesi vs. Okuuğunuzda sorumluluk size aittir diyor.
3.taraf kendi çıkarları için verirler bu tür uygulamaları(Verilerinizi severler .d)
Sonuç:Crack uygulama vb. Yüklemeyin...

8 Comments
67samsungalaxy
Active Level 10
Galaxy A
Bilgilendirme için teşekkür yararlı bir gönderi olmuş😊
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Ben teşekkür ederim değerli yorumun için.Diğer konumuz cihazımızı nasıl koruruz? Takipte kalın.
BoraS20FE
Expert Level 5
Galaxy A
Bilgilendirme için teşekkürler😊
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Ben teşekkür ederim değerli yorumun için😇
ssssss3
Active Level 9
Galaxy A
Hadi dusunelim o zaman, youtube neden reklam gostermemek icin premium uyelik satiyor? Gerekli bir sey oldugu icin degil, kolay bir sekilde ekstra para kazanmak icin. Herseyi gectim ilk parti yazilimlari bile cihaziniza yuklediginiz an her turlu bilginize erisim sagliyorlar zaten. Telefonunuzda butun izinler kapali olmasina ragmen bir konu hakkinda konustugunuzda google hemen o seyin reklamini gosterir mesela. Oyle bir anlatiyorsunuz ki youtube vanceddir, apk uygulamadir bunlari indirince sanki ustunuze sirket acilacak, insanlara bu kadar korku salmayin.
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Amaç korku salmak değil.Her uygulama veri toplar.Verileri güvenli şekilde tutuyor resmi uygulamalarda.modlanmış,crack uygulama kullanmayın diyorum.Veriler niye 3.tarafa gitsin ki.Hem verilerimi görecek.Hem veriler 3.tarafa depolanacak.Bazı crack uygulamalar kullandığın zaman telefonunda mining bile yaparlar.Hatta Sosyal medya botları.Resmen cihazı 3.tarafa vermiş oluyorsunuz.Bunu önlenmesi kullanıcının elinde.Korkulacak bişi değil.
0 Likes
ssssss3
Active Level 9
Galaxy A
Modlanmis uygulamalarin yarisindan cogu birer topluluk projesi, normal bagimsiz insanlar tarafindan yapiliyor ve yine neredeyse hepsinin github uzerinde kaynak kodlari mevcut. Gidipte sosyal medya icin bot atma uygulamasi kullanirsan tabiki tehlikeye girersin. Resmi uygulamalarda emin olun verileri guvende tutmuyor, gectigimiz yillarda kac tane sirketin, firmanin veritabani patlatilip illegal yollardan satildi. Modlu sunu indirirsen telefonunda mining yaparlar, cihazini 3. tarafa veriyosun diye ustun koru post acarsan millete korku salmis oluyorsun bu arada.
faruk07
Active Level 7
Galaxy A
Kamu spotu için teşekkürler 😄
Peki açık kaynak kodlu olanlara ne demeli :)
0 Likes