cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

BİXBY OLMAMASI SAÇMA

(Topic created on: 01-05-2022 09:26 PM)
339 Views
MUSTAFA325F
Expert Level 1
Options
Galaxy A

arkadaşlar bence orta model a serisi cihazlarda bixby olması gerek değil mi  a32 ve a52 için en azından yok bixby a72 yi bilmiyorum ama çok saçma bu asistan ciddi anlamda işleri kolaylaştırıyor anlamadım neden yok bide 2021 model cihazlar bunlar 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba ROCKRİDER340,

Cihaz modelleri arasında, yazılımsal ve donanımsal olarak farklılıklar bulunabiliyor. Satın alım işlemi öncesinde, ihtiyaçlarınıza en uygun cihazı bulabilmek için aşağıdaki link üzerinden, Samsung Türkiye resmi internet sitesini kontrol edebilirsiniz.

h target=_blankttps://www.samsung.com/tr/

Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Bize iletmiş olduğunuz değerli görüş ve önerileriniz, yetkili birimlerimiz ile paylaşılmıştır.

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
15 Comments
mutlu1cocuk
Active Level 4
Galaxy A
Harbi a32 kullanicisiyim yok bixy
0 Likes
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba
Samsung Galaxy a 52
Bixby Asistan özelliği Bu cihazda vardır ama maalesef Türkçe desteği yok İngilizce
0 Likes
MUSTAFA325F
Expert Level 1
Galaxy A
Ben baktığımda göremedim standa ama kesin hatırlıyorum
Galaxy A
A52 kulaniyorum bixby var
0 Likes
MUSTAFA325F
Expert Level 1
Galaxy A
Keşke bende de olsa a32 kullanıcısıyım ben istiyorum çok işe yarar bence gelse memnuniyet artar knk
0 Likes
MUSTAFA325F
Expert Level 1
Galaxy A
Bence de knk yıl 2021 bixby yok ya olacak şey değil samsung duy Allah aşkına gelsin şu bixby bizede
0 Likes
MUSTAFA325F
Expert Level 1
Galaxy A
Allah Allah ben 2 gün önce vatanda gelişmiş özelliklerden baktığımda görmedim kardeşim doğrudur
0 Likes
Rose67_
Expert Level 5
Galaxy A
Bence harika bir uygulama bixby fakat Türkçe gelmez..
0 Likes
MUSTAFA325F
Expert Level 1
Galaxy A
Türkçe gelmesin ama gelsin sonuç olarak gelmesi Türkçe olmamasından daha önemli bence
0 Likes