cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Bütün kişiler için bir önerim var sorunlar ile ilgili tel için

(Topic created on: 09-14-2022 08:08 PM)
249 Views
Apollo_457
Active Level 10
Options
Galaxy A

1 Telefonunuz veya donma ayrıca ısınma gibi sorunlarınız varsa GOOGLE FİLES yükleyin hızlansın telefonunuz ayarlar bölümünden ise cihaz tarama ve hafıza temizliği ve sağdaki üç noktaya tıklayın güvenlik motorunu güncel yapın saat 02:00 civarlarında bilginize 

2 ise kamera bozukluğu olanlara tavsiyem yazılımla alakalıdır yeni güncelleme gelince düzelir.

3 jarzdayken bakmayın pil ömrü kısalır 15 şin üstüne gelirse derhal biraz dolapta soğusun ve jarza takın çünkü ısınma olursa diye bilginize 
Az bekletin telefonu dolapta çok değil bilginize 

4 telefonun hafızası küçük se oyun yüklemeyin daha çok kötü yollara neden açabilir ve anakart ölür

5 ben bunları hep yapıyorum ve telefonum sağlık lı şekilde oyun yok çünkü oyunlar mahvediyor cihazı SAMSUNG OYUN TELEFONU DEĞİLDİR OYUN İÇİN XİAOMİ ALINIZ BİLGİNİZE.

6 ise son olarak bunları devamlı yapın yani kim olursa benden tavsiyem bütün benim gibi kişilere desteğim bu :)))
13 Comments
OğuzA52
Active Level 9
Galaxy A
???
Apollo_457
Active Level 10
Galaxy A
🙂
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Bir telefon ısındığında dolaba koyarsanız termal şok denilen olay gerçekleşir ve telefon ya çatlar ya kırılır
Apollo_457
Active Level 10
Galaxy A
Yok az bekleteceksiniz o kadar çok demedim
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
O da çatlamasına yeter zaten ani ısı değişiminden dolayı
Apollo_457
Active Level 10
Galaxy A
Bak ben telefona oyun yüklemekten korkuyorum çökertecek die iyiliğim için söylüyorum size
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Ben korkmam zaten tek bir oyunum var mlbb o da sd 865 için çerez
Apollo_457
Active Level 10
Galaxy A
Bendede PC var ama son model ona oyunlar yüklüyorum gece gündüz yayın açıyorum başka bir pratform da telefonum kötü olsa bile
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Oyun oynamamız için anakartlar işlemciler üretiliyor bunlar için
Oyun telefonu bozmaz ya da ömrünü kısaltmaz ama yüksek oyunlar kısaltır