cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Ayıplı ürün Samsung a50 ön kamerada dikey renkli çizgiler

(Topic created on: 01-17-2022 09:55 AM)
249 Views
a50telefonum
Active Level 4
Options
Galaxy A

Samsung Telefon A50 Ön Kamerada Dikey Renkli Çizgiler Samsung a50 telefonumu ocak 2020 de aldım ve aldığım günden beri ön kamerada dikey renkli çizgi sorunu vardı, nasıl olsa garantisi bitmeden gönderirim tamir edilir dedim ve garantiye gönderdim garantiden geldi ve sorun giderilmemiş hala ön kamerada çizgiler var, bir bakıyorum cizgi yok, birkaç saat sonra bir daha bakıyorum çizgiler var, Samsung canlı destek ön kamera değiştirilmiş ancak sorun devam ediyorsa yeniden servise göndermemi söyledi, gönderdim ve sorun yine devam etti. Telefonumun ön kamerasındaki çizgilerin ilk garantiye gönderişimde çözülmeden geldiğini buraya şikayet olarak yazdım ve bana Samsung 444 77 11 den dönüş yapılarak servise sorunun videosunu çekip telefonun galerisinde o video varken tekrar servise göndermem söylendi, denileni yaparak servise gönderdim, telefonum 2. Kez garantiden döndü sorun iki haftadır yoktu ama bugün yine çizgiler çıkmaya başladı, servisin düzeltemediği ayıplı Samsung a 50 telefonun para iadesini ya da kutulu değişimini istiyorum. Eger bu talebim tarafinizdan karşılanmazsa Yarin ilk isim en yüksek ticari avans faizi uygulanarak bedel iadesini istemek için Tüketici Hakem Heyeti'ne başvurmak olacak.

6 Comments
NapaanBeaaa
Active Level 9
Galaxy A
Tüketici hakem heyetine başvurunuzu bir an önce yapsanız iyi olur. Zaman kaybetmeyin İlgili videoları ve servis raporlarını dosyaya eklemeyi unutmayın. Çok üzücü bir durum geçmiş olsun. Keşke servisler zorluk çıkarmasa :(
a50telefonum
Active Level 4
Galaxy A
Vergi numarasını bilmiyorum aldığım yerin onu yarın arayıp soracağım aldığım yere söylerler herhalde aldığım yerin vergi nosunu giremediğim için şikayeti yarına erteledim
0 Likes
Rose_
Active Level 9
Galaxy A
Bi ekran değişimi olması lazım eğer sorun ekranda ise. Kameradaysa sorun zaten şey yapmışlar kamerayı. İsterseniz bi tüketici hakem heyetine başvurun.
a50telefonum
Active Level 4
Galaxy A
Ben de anlamadım sorun neyde, sorun bir görünüyor bir kayboluyor cok ilginç neye göre görünüyor neye göre kayboluyor bilmiyorum
0 Likes
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy A
Tüketici hakem heyetine başvurup paranızı geri alınız ve başka bir Samsung modeli cihazı satın alınız
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba a50telefonum,

Yaşamış olduğunuz durumun ve talebinizin kontrol edilebilmesi için DM üzerinden paylaşmış olduğunuz iletişim bilgilerinizden, yetkili birimlerimiz en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapacaktır.

Teşekkürler.

MOD

0 Likes