cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Avrupa'da Samsung Galaxy A71 One UI 4.1 Android 12 Güncellemesi yayınlandı

(Topic created on: 05-06-2022 03:17 PM)
570 Views
RecepF
Expert Level 5
Options
Galaxy A

Samsung nihayet Avrupa'daki Galaxy A71 akıllı telefon kullanıcıları için Android 12 tabanlı One UI 4.1 güncellemesini sunmaya başladı. One UI'nin bu yeni yinelemesi, Galaxy cihazlarınız için size geniş bir yeni özellikler ve geliştirmeler koleksiyonu getiriyor.

 
Şu anda Almanya'da mevcut, ancak yakında diğer Avrupa ülkelerinde daha fazla kullanıcıya ulaşacak.
 
Samsung Galaxy A71 One UI 4.1 güncellemesi Avrupa
 
Galaxy A71, fotoğrafçılık deneyiminizi daha da geliştirmek için Galaxy S22'den ilham alan kamera özelliği ve kullanıcıların telefonlarının ekranını görüntülü arama yoluyla paylaşmasına olanak tanıyan Google Duo Canlı Paylaşım dahil bir dizi yeni özellik kazanıyor.
 
Grammarly destekli Samsung klavye, GOS'u kapatabilme özelliğiyle herhangi bir yazım hatası yapmamanızı, sınırsız oyun oynamanızı sağlar ve yerleşik bir nesne ve gölge silgisi bulunan Galeri, herhangi bir yazım hatası yapmamanızı sağlar. herhangi bir üçüncü taraf düzenleme uygulamasına gitmeniz gerekir.
 
Öte yandan SmartThings Find, öğeleri kaybolduğunda birlikte bulabilmeniz için başkalarıyla paylaşmanıza olanak tanırken, Samsung Smart Switch daha özelleştirilebilir seçeneklere sahip. Ayrıca , Samsung Internet veya Samsung Gallery'de gezinirken, takvim girişlerine emojiler ekleyebilir ve Samsung Notes ile ilgili hızlı notlar alabilirsiniz.
 
Ayrıca , telefonunuzun RAM'ini özelleştirmenize olanak tanıyan RAM Plus , karanlıkta bile çarpıcı fotoğraflar çekmenize olanak tanıyan düşük ışıkta portre görüntüleri, renkleri seçmenize olanak tanıyan yenilenmiş Renk Paleti gibi bir dizi gelişmiş One UI özelliği vardır. daha kolay ve daha özelleştirilebilir seçenekler.
 
 
image
 
 
2 Comments
RecepF
Expert Level 5
Galaxy A
Galaxy A32 LTE, A71, M21s, F41 Android 12 One UI 4.1 Güncellemesi
👇
https://r2.community.samsung.com/t5/Diğer/Galaxy-A32-LTE-A71-M21s-F41-Android-12-One-UI-4-1-Güncelle...
canmnj
Active Level 6
Galaxy A
Ne zaman gelecek a32 LTE'ye
0 Likes