cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Artık Yeter

(Topic created on: 09-22-2020 06:49 PM)
55 Views
usaingold
Active Level 6
Options
Galaxy A

image

Merhabalar öncelikle herkese iyi forumlar dilerim, şarj konusunu tekrar dile getirmek istiyorum. Hata raporları, mailler, canlı desteğe yazmak gibi türlü türlü yerlerden bu pil tüketimi sorununu ilettim. Güncellemeler geliyor fakat pil hakkında bir geliştirme yok. Çareyi bir nebzede olsa Hızlı Şarjı kapatarak bulmuştum fakat pil tüketimi son zamanlarda yine çoğaldı. 4000MAh batarya var telefonda bir faydasını göremedim. Bu kadar yerden şikayet edildi üstelik sadece A51 de değil, A71 A31 bu serilerdede var tüketim sorunu halada devam ediyor. Bugün yine hata raporu, mail, canlı desteğe yazmak gibi şeyleri yapacağım burayada konu açmak istedim çünkü önceki açışımda moderatör resimdeki gibi tekrar bildirin demişti. İyi günler dilerim.
13 Comments
usaingold
Active Level 6
Galaxy A
burayada yazarım teşekkür ederim
SamsungAAA51
Active Level 10
Galaxy A
merhabalar bende sizin gibi çok isyanlarda bulundum artık gerçekten yeter ama yok asla yok kronik arıza yok deyip geçiyorlar birde o kadar saçma ki son güncellemeden sonra şarj 69 olunca 59 a kadar kendi kendine ekran kapalıyken düşüyor kullanmaya başlayınca da 2 3 dk da 1 düşüyor birde 30 sonrası böyle bunun dışında arada **bleep** düşmeler oluyor ama yinede normal çok berbat bi hal almaya başladı yani bu olayda son güncellemeden sonra oldu düzelmesi gerekirken iyice bozup birde servise gönderin diyorlar servisede güven yok artık malesef ayrıca size önerim sıfırlama falan yapmayın ikisi serviste olmak üzere 4 kere format atıldı telefonuma hiç bir düzelme yok insana eziyetten başka bişey değil yıldırma politikası uyguluyorlar ama ben bıkıp üst modellerini almam şahsen bundan sonra gider ıphone alırım en azından onun şarjının az gittiğini bilir ona göre rahat oluruz başka sorunlarda çıkarmaz en azından
0 Likes
SamsungAAA51
Active Level 10
Galaxy A
oooo ben C7 kullanıyordum ondan geçtiğime bile pişman oldum hatta redmi note 8 aldım ondan memnun olmadım buna geçtim bu hepsinden beter çıktı en azından az paraya aynı performansı alıyordum buna verdim 3200 parayla rezil olmak bu demek ki kendileri müşteri kaybeder böyle sadece
0 Likes
ivjjjjjjjjjjj
Active Level 5
Galaxy A
ben 2 defa sifiriladim hic bir etkisi yok boşuna sifirlama
0 Likes