cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Artık Telefonunuzu Herkes Çalabilir

(Topic created on: 01-21-2020 10:33 PM)
96 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Galaxy A

Merhaba değerli forum kullanıcıları;

Yeni yayınlanan güvenlik güncellemesinden sonra Galaxy A model cihazımın şifreyi açmadan yeniden başlatılabildiğini gördüm güncelleme öncesinde telefonu yeniden başlatmak istediğinde şifreyi girmeniz gerekiyordu yani şifreyi bilmeyen bir kişi bu cihazı sıfırlayamazdı ama şu anda niyeti kötü kişiler telefonumu çalabilir ve yeniden başlatıp telefon ekosistemini durdurabilir yani hattın pin girme bölümünde olduğu için aramalara kapatabilir bu büyük sorun eğer çözülmez ise 1 hafta içinde Apple'a yöneleceğim 
8 Comments
erdal12345
Beginner Level 2
Galaxy A
ondan oncede yapilabilirdi kapat telefonu uc tusa basarak ac reset de tel sende
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
onu yapması için telefonu kapatması gerekiyor güncelleme öncesinde telefonu kapatmak için şifreyi girmen gerekiyordu şimdi maalesef bu geçerli değil herhangi bir kullanıcı telefonu kötü niyetli bir şekilde alıp telefonu kilit ekranında yeniden başlatıp istediği kapatabilir
0 Likes
erdal12345
Beginner Level 2
Galaxy A
ben a 70 kullaniyorum halen kapanmiyor sifre girmeden
Furki
Active Level 4
Galaxy A
a50 modelini kullanıyorum dediğiniz sorun bende de yok. yeniden başlatmak ve kapatmak istediğimde şifre istiyor
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
SORUN SADECE SENİN TELEFONUNDA VAR
3. PARTİ UYGULAMA BU CİHAZI BMYLE YAPMIŞ OLABİLİR. (YAZI BÜYÜK GÖZÜKSÜN DİYE HEPSİ BÜYÜK YAZIYORUM :winking-face: )
CİHAZINIZI YEDEKLEYİP SIFIRLAYIN
#D
0 Likes
Gururlufakir
Active Level 2
Galaxy A
bu sorun arkası açilabilir telefonda çok sıkıntı bataryayı cikar tak sonra reset hadi bakalim by by
0 Likes
Solution
User0000006
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba KubilayBurak,

Ben Turuncu, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.

MOD​

0 Likes
UmtTncr
Active Level 7
Galaxy A
apple da telefon kilide iken kapatabiliyorsun ve sifre istemiyor
0 Likes