cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Arkadaslar gos iptali yardım

(Topic created on: 12-13-2022 12:49 AM)
85 Views
A50Realkinq
Active Level 10
Options
Galaxy A

Arkadaslar a50 olup knox vs  sayaclarina hicbir şekilde zarar vermeden nasil kapatabiliriz. Cok kastiriyo artik clash of clansj bile kastiriyor. 20 guc tasarufu yapiyor nerdeyse oyun kasmaktan oynanmiyor

13 Comments
tolgaS20FE
Expert Level 1
Galaxy A
Merhaba hocam sen gos du kapatırsan evet binevi daha iyi performans alırsın lakin kısa bir süreliğine çünkü cihaz haliyle daha fazla ısınıcak ve performans dan kısacak o yüzden gereksiz bence
A50Realkinq
Active Level 10
Galaxy A
Hocam peki nasil kapaticam cidden isinmasi sorun degil fan kullanicam
0 Likes
tolgaS20FE
Expert Level 1
Galaxy A
Maalesef hocam fan olayı bilgisayar ki gibi işlemiyor pc deki fan direk ekran kartının üstüne üflüyor ama telefonda bu imkansız çünkü telefonun cpu su yada grafik kartı telefonun çok derindedir ve üstünde koruyucu metal vardır yani o hava akımı hiçbiri şekilde işlemez
A50Realkinq
Active Level 10
Galaxy A
Iptal edicem ne olursa olsun herseyo goze aldim tesekkurler. Baktim olmuyo geri getiririm yani onuda sorucam.
0 Likes
darkex
Active Level 10
Galaxy A
Netguard yukle ordan gos servisleri var 3 unu kapat mobil veri wifi kapali sekilde sonra yeniden başlat uygulamadan bildirim gelince wifi aç gelmeden açma hazirsin artik gos kapali
A50Realkinq
Active Level 10
Galaxy A
Knox vs kapatmiyor dimi zarari yok geri acmak istesem acabiliyormuyum ?
0 Likes
darkex
Active Level 10
Galaxy A
Hicbir zarari yok netguardi sildiğin anda tekrar aktif olur basit işlem youtubeye yazarak bulabilirsin
0 Likes
A50Realkinq
Active Level 10
Galaxy A
Tesekkur ederim cunku bazi uygulamalar knoxu kapatiyor oyle seylerle ugrasmak istemyorum
0 Likes
darkex
Active Level 10
Galaxy A
Sende yanlis ogrenmişsin kardeşim gos kisiyor cihazin performansini isininca da kisiyor ama eğer gosu kapatirsan cihaz kismiyor hiç bir şekilde duzgun ayar verirsen isinma da olmaz takilmadan rahat rahat oynarsin
0 Likes