cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Arkadaşlar yakında yeni telefon almayı düşünüyorum

(Topic created on: 08-15-2022 01:19 PM)
112 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Galaxy A

Bütçem 21.000 TL bide bağzı arkadaşlarım şu modelleri önerdi 

image

image

image

Peki başka siz samsung içinde hangi modeli önerirsiniz bide şöyle birşey varmış teknosada alınan cihazlar sorunluymuş doğrumu şimdiden teşekkür ederim hayırlı günler herkese.😊😊

84 Comments
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Var evet hızlı şarj 25 watt normal şarj 15 watt
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Peki bağzı modellerinde gördüm samsung içinde süper hızlı şarj bide hızlı şarj var onların arasında ne **bleep** var acaba
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Ben süper hızlı şarjı ilk senden duyuyorum açıkçası senelerdir Samsung kullanıyorum
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Valla bilmiyorum s20 ultrada görmüştüm galiba süper hızlı şarj ama güzel özellik o
Solution
TeknoB
Active Level 10
Galaxy A
A73 alabilirsin s21 serisine gelecek olursak 4büyük güncellemeye dahil ama a73 yeterli bir cihaz kamera işlemci vs iyi bence aşırı bütçe zorlamadan hem kablosuz kulaklık vs aksesuar da alınabilir a73 alarak tam bi eko sistem kurabilirsin
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
S20 fe alma S21 fe al diyecekler ki exynos alınır mı evet alınır ben inanılmaz mutluyum ama şu var bir oyun telefonu değil.Swn öncelikle telefonu ne için kullanacaksın onu bilelim.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Ya abi şöyle hem oyun için hemde günlük kullanım fotoğraf işte sosyal medya isterim hızlı ve güçlü olsun
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Sen yakında telefon alana kadar fiyat daha çok artar a53 a73 11 bin tl 12 bin tl olur a53 a73 yerine s21 fe al ya da s22 al
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Yok s21 alamazsam zam gelirse a73 alırım yada en kötü alırsam a52s 5g alırım
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Arkadaşım o bütçeyle A serisine bulaşma diyorum net elinde hazır paran var git s serisi incele bak dokun zaten daha premium hissiyatı var.