cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Arkadaşlar bir yardım edin

(Topic created on: a month ago)
142 Views
AEFSANE
Expert Level 3
Options
Galaxy A
Şimdi ben telefonumu sıfırlamıştım bir uygulama üzerinden oturum açtım Gmail den bulut senkronizasyonu yaptı videoları indirdi haliyle bende programı sildim ama telefonumda hala doluluk var fazlasıyla nasıl bu doluluğu sile bilirim sd maid çözüm olmadı..
Bilenler yazarsa sevinirim
13 Comments
AEFSANE
Expert Level 3
Galaxy A
Kimse bilmiyor mu
0 Likes
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy A
1 Tap Cleaner denediniz mi. 😊
Kusurabakma Bu arada kardeşim arada Dikkatim dağılmış dikkat etmemişim.
0 Likes
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy A
Ayrıca Kopyalar Cihazda mi Durmakta.
0 Likes
AEFSANE
Expert Level 3
Galaxy A
Ben sorumu anlata bildim mi bilmiyorum yani şöyle buluta bağlanıp senkronizasyon yaptı ama cihaza birşey indirmedi nasıl temizlerim program üzerinden oturum açılmadan önce alan çoktu biraz daha
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy A
Bug olmuş Dediğim Gibi Galeride yada Dosyalarda Silinmiş gibi gözüken bir dosya vardı görseller Vb. Bulut sitesinden senkron yapılınca Direkt Gelmesi gerekli cihaza Ama hicbirsey gelmemiş Detaylı olarak Dosyalardan arama yapın ayrıca Uygulama bölümünden Sistem uygulamalarını göster yapıp, Görünmez Bir uygulama yada Vb. birsey dikkatini çekerse de silebilirsin.

Ayrıca ne kadar Alan bu şekilde doldu. 1Tap Cleaner İle Bellek Temizliği de deneyebilirsin.
0 Likes
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy A
Bulut senkronizasyonunda da tam olarak Resim Bulumakta mı acaba. 😊
0 Likes
AEFSANE
Expert Level 3
Galaxy A
İçinde çok video vardı onları senkronizasyon yaptı ondan cihaz doldu sanırım işte onları nasıl silerim 1 tap cleaner de işe yaramadı sadece mb olarak sildi
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy A
Buradan Bir Veri görebiliyormusun peki Kardeşim 😊
1713910494457.jpg
0 Likes
AEFSANE
Expert Level 3
Galaxy A
Evet ama aradığım orada yok buluttan gelmesi lazım bulutta orada yok sanırım